Firma Adı İletişim Konum
MODERN OLUKLU MUKAVVA AMBALAJ SAN. VE TİC. A.Ş.
Ataşehir Bulvarı, Metropol İstanbul, C-2 Blok, 34758, / ATAŞEHİR / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 606 3737
Web: http://www.modern-ambalaj.com.tr/en/contact/contact-us
Salon: 5
Stant: 515
Ürün Grupları
  • Kağıt-Karton Ambalaj, Oluklu Mukavva

Eren Holding bünyesinde faaliyet gösteren Modern Ambalaj, oluklu mukavva ambalaj üretimine 1997 yılında kurulan Çorlu tesisi ile başlamıştır. Manisa, Kayseri, Bursa, Gebze ve Eskişehir tesislerinin gruba katılmasıyla büyüyen şirket, bugün 158.000m² kapalı alana sahip 6 fabrikasıyla yılda 535.000 ton oluklu mukavva ambalaj üretebilmektedir. Bu miktar şirket bazında Türkiye deki en büyük oluklu mukavva üretim kapasitesini oluşturmaktadır.

Pizza Kutusu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Pizza siparişlerinin hijyenik koşullarda korunarak taşınması ve kullanımı için özel ambalajlar gerekmektedir. Modern Ambalaj olarak; Amerika, İngiltere, Almanya, Fransa, Hollanda, İsveç ve İsrail başta olmak üzere, dünyanın dört bir yanına sunduğumuz pizza kutularımızı bütün ebatlarda ve yüksek baskı kalitesinde müşterilerimiz için özel olarak üretmekteyiz. Pizza kutularımızı gıda temasına uygun kağıtlar seçerek, yıllardır edindiğimiz servis ve hizmet kalitemizle birlikte müşterilerimize sunmaktayız.

Dijital Baskılı Kutular
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Oluklu mukavvadan ürettiğimiz Dijital baskılı ürünlerimiz için hiçbir klişe ve baskıda setup hazırlık maliyeti olmadan yüksek çözünürlükte (360x360 dpi) ve mükemmel netlikte müşterilerimize sunabiliyoruz. Modern Ambalaj ın yeni yatırımı olan ve Türkiye de ki ebat olarak en büyük, son teknoloji ilk ve tek seri üretim dijital baskı makinalarımızda ürettiğimiz bu ambalajlar için minimum adet sınırlaması olmadan aynı kalıpta farklı içerikler üretilebilir, müşterilerimizi stoklama ve depolama maliyetinden kurtarabiliriz. Rafa hazır ürünleriniz için Abox , Dip kilit, Kalıplı ürünlerin yanı sıra Display ve karton stant olarakta 1800 x 3000mm levha boyumuzla bir çok ürünü tek parça üretebilme imkanımız bulunmaktadır. Fotoğraf kalitesinde netlik ile baskı yapabildiğimiz Dijital baskılarımız Premium sınıfı ürünlerin ambalajları içinde mükemmel sonuçlar sunmaktadır. Krome Kuşe karton , White Top Kraft, Beyaz Testliner gibi bir çok karton cinsine baskı yapılan makinelerimizde Primer lak ve Led UV teknolojisi kullanılarak gözalıcı parlaklık ile ürünlerinize raflarda değer katabilirsiniz.

Oluklu Karton Stand
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Modern ambalajın oluklu deneyimini birleştirdiğimiz ve ürün gamına dahil ettiği ; Free Standing Display Units (FSDU) Ayaklı Teşhir stand ve Tezgah üstü stand gibi Plastik aparatlı Kolay kurulum , Fabrika dolum (Ön dolumlu) stand çözümleri sunduğumuz standlarımız ile yüksek çözünürlüklü dijital baskılı olarak düşük adetli işlerinizin yanı sıra yüksek adetli işleriniz içinde hizmet sunmaktayız. Bu hizmetimizi AR-GE ve Grafik hizmetimizle güçlendirip her türlü promosyenel işlerinize profesyonel çözümler sunuyoruz.

Yaş Sebze ve Meyve Kutusu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Modern Ambalaj olarak Yaş sebze meyve sektörüne Türkiyede 3 ayrı fabrikamızda ( Gebze,Kayseri,Manisa) son teknoloji makinelerimizde üretim yaparak hizmet vermekteyiz. Narenciye, Kiraz, Elma, Domates en çok üretim yaptığımız sektörlerdir. Yüksek çözünürlüklü makinelerimizde basılan kolilerimiz farklı tasarımlarda sektörün kullanımına sunulmaktadır.

Triplex
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tripleks oluklu mukavva ve kutu ; Tripleks ürünler toplamda 7 kağıttan oluşan, yüksek taşıma özelliği olan genellikle ağır sanayi, otomotiv , endüstriyel ürünler ve gıda sanayinde kullanılan oluklu mukavva türüdür. Çevreci , akılcı ve ergonomik tasarımlarla sanayide , ağır taşıma ihtiyaçlarında ahşap, plastik ve metal kasaların yerine kullanılır. Ağır sanayide kullanılan Ahşap ambalajlarda tarımsal zararlıların bölgesel taşınması ve küf, bakteri üremesi gibi sorunlardan dolayı uygulanan ısıl işlem (ISPM15) standardı bu kolilerde ortadan kalkmaktadır. Metal ve ahşap kasalara göre maliyeti düşük olduğundan tekrar kullanım için geri getirme maliyeti yoktur. Kullanım öncesi katlanabilir özelliği nedeni ile stok sahalarında minimum yer kaplaması depolama maliyetlerini düşürmektedir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.