Firma Adı İletişim Konum
KRONORM MAKİNA AMBALAJ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Tepeören Mah. Medeniyet Blv. No: 59 34959 / Tuzla / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 420 1055
Web: https://www.kronorm.com/
Salon: 11
Stant: 1112B
Ürün Grupları
  • Esnek Ambalajlar
  • Etiketleme Makineleri
  • Kurutma Makineleri
  • Paketleme Makineleri - Shrink Paketleme
  • Sleeve ile Ambalajlama Makineleri

KRONORM tarafından paketlenen ürünler dünyanın birçok ülkesinde her gün tüketilmektedir. Ambalajlama çözümlerimizin tamamı, tüketicilere en yüksek kalite standartlarını sunma hedefimiz doğrultusunda geliştirilmiştir. Şirketimiz tüketiciye daha kaliteli ürünler, üreticiye daha düşük maliyetler oluşturmak üzere çalışmaktadır. PET, PP gibi plastik, teneke kutu gibi metal, cam ve diğer malzemelerin içerisinde bulunan sıvı maddeleri, gıda maddelerini, ev ve kişisel bakım ürünlerini ambalajlamak için makina, ekipman, servis ve iş ortaklarına özel çözümler sunan lider bir tedarikçiyiz. KRONORM makina olarak bugün 15 dan fazla ülkede faaliyet göstermekteyiz. Bu makinaların her birisi, 10 yılı aşkın süredir devam eden kanıtlanmış deneyim, Ar-Ge ve inovasyon gücümüzün ürünüdür. İş hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak için katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir ürünler tasarlayıp üreterek size özel çözümler sunmaktayız.

Body Sleeve ve Emniyet Bandı Uygulama MakinesiBody Sleeve ve Emniyet Bandı Uygulama Makinesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

 Şişelerin gövdelerine etiket takmak ve kapaklara emniyet bandı uygulamak için kullanılır.  Hızlı, kaliteli ve verimli üretim esaslarına uygun tasarlanmıştır.  CE normlarına uygun iş güvenliği donanımına sahiptir.  Servo motor parametreleri dokunmatik panel ile kontrol edilir.  Gelişmiş kullanıcı dostu yazılımı ve donanımları sayesinde ayarlanması ve kullanılması çok kolaydır.  Mobil şase özelliği ile hatlar arası kolay taşınıp kolay montajlanabilir.  Birden fazla farklı ürün ile çalışma olanağı mevcuttur.  Ürün geçişleri kısa sürede yapılabilmektedir.  Farklı ürünler için reçete kayıt sistemi vardır.  Otomatik çözgü ve tansiyon sistemi ile sorunsuz çalışır.  Rotatif bıçak sistemi ile kaliteli kesim yapar.  Bıçak ve etiket sürme sistemi servo motor ile çalışır.  Body sleeve uygulamalarında buhar tüneli, emniyet bandı uygulamalarında elektrikli ısı tüneli kullanılır.  Makine kafa yüksekliği motor ile panelden kontrol edilir.  Etiket takip sensörü ile bobin bittiğinde makine durdurulur.  Ambalaj ölçülerine ve film kesim boyuna göre çalışma hızı değişiklik gösterir.

ÜRÜN AÇIKLAMASI:

 Tünel şasesi ve diğer mekanik aksamlar AISI304 kalite paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir.  Alüminyum malzemeler natural eloksal kaplıdır.  Yoğuşan su kondenstop vasıtasıyla tahliye edilir.  4 eksen ayarlanabilir nozul sistemi farklı yükseklik ve açılarda buhar ayarlanmasını sağlar.  İğne vana ile buhar basınçları hassas biçimde ayarlanabilir.  Contalı sızdırmaz cam kapak ile shrink izleme imkânı.  Ambalaj ebadına göre 0.5 Bar / 110-140 C⁰ de çalışır.  Ani basınç yükselmesine karşı emniyet valfi.  Giriş ve çıkışlarda buhar vakum odaları buharın üretim alanına yayılmasını önlemektedir.  Çoklu buhar odaları buhar miktarını ve sıcaklığını bağımsız olarak ayarlanmasını sağlar.  Kollektör sıcaklığı PID sistem ile ayarlanabilir.  Buhar kurutma sistemi buhar içindeki su oranını %3-4 düşürür ve bu sayede ürünler daha kuru çıkar.  Opsiyonel olarak, müşteri ihtiyacına göre uygun uzunlukta konveyör ile birlikte tedarik edilebilir.

Elektrikli Isı TüneliElektrikli Isı Tüneli
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

 0,9 mt uzunluğunda tamamı AISI304 malzemeden imal edilmiştir.  Kafa yükseklik ayarı ergonomik çevirme kolu ile yapılır.  Dijital ısı kontrollüdür.  Elektronik devreler ısıdan uzak pano içersin de toplanmıştır.  Mobil şase özelliği ile kolay taşınır ve başka hatlarda da kullanılabilir.  Kapalı devre hava sirkülasyonu ile enerji tasarrufu sağlar.  7,5 kw gücündedir.  Serpantinli rezistans sistemi ile uzun ömürlüdür.  Düşük sıcaklıklarda yüksek kalite sağlar.  Hava kanalları ürüne göre ayarlanabilir.  Çabuk ısınır geç ısı kaybeder.  Ürüne özel tasarlanabilir.  Emniyet Bandı, Birleşik Paketleme uygulamalarında ve Damacana Emniyet bantlarında kullanılabilir.  Isı gerektiren birçok farklı uygulamayı başarı ile yapar.  32 amper 380 Volt Trifaze elektrik kullanır.  Opsiyonel olarak, müşteri ihtiyacına göre uygun uzunlukta konveyör ile birlikte tedarik edilebilir.

Etiketleme MakinesiLabelling Machine
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

 Mikroişlemci kumandalı 1 adet etiketleme modülü  40 adet ürün ayar hafızası  70 mt/dk a kadar etiket açma hızı  Etiket bobini üzerindeki eksik etiket atlama sistemi  Her hafıza kaydı için ayrı ayrı artarak veya eksilerek sayan sayaç  Şeffaf ürün hata engelleme sistemi  Elektronik olarak, etiket verme hız ayarı  Elektronik olarak, ürün üzerinde etiket pozisyon ayarı  Elektronik olarak, etiket çıkıntı ayarı  Çatal fotosel ile etiket takip sistemi  Fotosel ile mamul takip sistemi  300mm dış çapa kadar etiket bobinleri için yaylı kol ile kontrol edilen etiket açma ünitesi  Boş etiket bobini sarma grubu  Etiketleme modülü destek ünitesi el volanı ile yatay/dikey açı ayarlı  220V, 50Hz 350W.  Şase ve diğer mekanik aksamlar AISI304 kalite paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir.  Alüminyum malzemeler eloksal kaplıdır.  Ana elektrik kabini şasi içindedir.  Şase ölçüsü 1200 x 800 mm.  Yükseklik ayarlı kaydırmaz ayaklar kullanılır.  Konveyör, talebe göre AISI304 kalite paslanmaz veya yüksek ısı dayanımlı plastik baklalı üretilmektedir.  AISI 304 kalite paslanmaz çelik konveyör kenarlıkları  Ayarlanabilir sürtünmesiz kenar kılavuzlar  220V, 50 Hz, 0,18KW elektrik motoru, hız ayar cihazı ve potansiyometre ile hız ayarlı etiketleme ünitesi için entegre kumanda paneli  Ürün aralama sistemi, etiketleme öncesi şişelerin aralanması içindir.  Ürün aralama sistemi, ürün ölçülerine göre üretilmiş özel tasarım aralama plakası, potansiyometre ve hız kontrol cihazı ile bağımsız motordan oluşur.  Pistonlu Etiket sarma diski, silindirik mamullere uzun sarmal etiket yapıştırmaya uygundur.  Etiket sarma diski, potansiyometre ile hızı ayarlanabilen bağımsız motorlu kauçuk disk ve karşısında piston ile konumu ayarlanan disklerden oluşur.  Etiket sarma bandı, silindirik mamullere sarmal etiket yapıştırmaya uygundur.  Kendinden tahrikli bant ve karşı baskı plakası yükseklik ayarlı.  Üst baskı bandı, düz ve oval mamullere üstten baskı uygulayarak konveyör bant üzerinde ilerlemesini sağlar.  Kendinden tahrikli triger bantlı ve yükseklik ayarlıdır.  Potansiyometre ve hız kontrol cihazı ile bağımsız motordan oluşur.  Zincir düzeltme sistemi, Oval şişelerde etikete girmeden önce kavanozun pozisyonlanması için kullanılır.  Potansiyometre ve hız kontrol cihazı ile bağımsız motordan oluşur.

Yüksek Basınçlı Kurutma TüneliŞişe kurutucu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

 Tünel şasesi ve diğer mekanik aksamlar AISI304 kalite paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir.  Alüminyum malzemeler natural eloksal kaplıdır.  38 m3/dk hava akışı  Statik basınç 14800Pa  3 eksen ayarlanabilir 8 bağımsız nozul  Yüksek basınçlı blower Almanya da üretilmektedir.  200Hz özel sürücü ile çalışır.  Body sleeve uygulama sonrası şişelerin üzerinde kalan su damlalarının kurutulmasında,  Dolum sonrası terleme yapan şişelerin kâğıt etiketleme öncesi veya yıkama sonrası kurutulmasında,  Soğutma tüneli çıkışında ıslak ürünlerin kurutulmasında güvenle ve verimli kullanılır.

E-Packaging SrlITALY
Adres: Via Luigi Einaudi 10 20832 DESIO MB ITALYTelefon: 39 0362 140 0201web: https://epackagingsrl.com/
  • KRONORM