Firma Adı İletişim Konum
ALKE MÜHENDİSLİK MAKİNE SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
YEŞİLTEPE MAHALLESİ 8041. SOKAK NO:37 / ERENLER / SAKARYA / TÜRKİYE
İletişim: +90 264 276 2276
Web: https://www.alkemachinery.com
Salon: 14
Stant: 1421B
Ürün Grupları
  • Çikolata ve Şekerli Ürünler Üretim Makineleri, Çikolata ve Şeker Kalıpları
  • Helva, Reçel, Bal Üretim Makineleri
  • Kuruyemiş Üretim Makineleri

Gıda endüstrisi için komple çözümler sunuyoruz - lokum, helva, pişmaniye, krokan, tahıl bar, müsli bar, meyve bar, nuga bar, lolipop, sert veya yumuşak şeker, baklava, çikolata, bisküvi üretim makine ve hatlar. Şirketimiz tarafından sağlanan bireysel makineler ve anahtar teslim hatlar, birinci sınıf işçilik ve yüksek kaliteli makinelerin üretilmesi için gereken her şeyi dikkate alınarak en iyi çözümler sunmaktayız.

Bar üretim hattıBar üretim hattı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çeşitli barların üretimi için ileri teknolojiler sunuyoruz ve müşterilerimiz tarafından güvenilirliği, bakım kolaylığı ve kullanım esnekliği nedeniyle özellikle takdir edilmektedir . Hammaddeye bağlı olarak , çubuk üretiminde kullanılan yarı otomatik veya otomatik hatta farklı tipte çubuklar yapılabilir: - Müsli bar; - Cereal bar; - Nuts bar; - Meyve ve sebze bar; - Protein bar; - Granola bar.

Special bar üretim hattıSpecial bar üretim hattı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Şekerleme barlar üretimi için ileri teknolojiler sunuyoruz ve özellikle güvenilirlik, bakım kolaylığı ve kullanımdaki esneklik için müşterilerimiz tarafından takdir ediliyoruz. Bar üretimi hattımız, yağ kütleleri, sert ve yumuşak karamel, çırpılmış yağ ve karamel kütlelerinin yanı sıra fındık, kurutulmuş meyveler ve tahıllarla doldurulmuş çeşitli karışımlardan hemen hemen her ürünün imalatında başarıyla kullanılabilir. Şekillendirme makinesi, yumuşak ve havalandırılmış karamel kütlelere ve fındık, kuru meyve, pirinç, vb. üretmek için tasarlanmıştır. Hat fonksiyonlar: pişirme, karıştırma, şekillendirme, soğutma, kesme ve çikolata kaplama. Opsiyonlu paketleme. Hammaddeye bağlı olarak otomatik hat farklı bar çeşitleri yapılabilir: - Snickers bar - Mars bar - Bounty bar - Nuga bar - Praline bar - Çift katlı ve tek katlı değişik barlar

Helva üretim makineleriHelva üretim makineleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Her bir bütçeye ve kapasite uygun bir seçenek sunuyoruz. Hat içerikleri: kavurma fırınlar, değirmen, stok tankı, helva pişirme kazanı, helva yoğurma, helva presi, mekanik helva kesme makinesi, çeşitli kalıplar. Orijinal helva tadı ve uzun raf omuru sağalmamaktayız. Üretim kapasitesine göre farklı makineler seçeneklerimiz mevcut. Yeni başlayan üreticilere ekonomik takımları veya büyük kapasitelerde ful otomatik çözümleri sunmaktayız. Kullanılan yakıt tipine göre: gaz, elektrik veya buharlı pişirme sistemleri. Her bir ısıtma sistem için ful emniyet ve kontrol sağalmaktayız: otomatik invertör sistemi, otomatik brülör (gaz kaçak tespit sistemi), otomatik buhar sistemi. Mukavemetli mekanik aksam, birinci sınıf işçilik ve kaynak. İsteğe bağlı PLC kontrol sistemleri, otomatik hammadde besleme sistemleri ilave edebilir.

Lokum üretim makineleriLokum üretim makineleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Her bir bütçeye ve kapasite uygun bir seçenek sunuyoruz. Hat içerikleri: pişirme kazanları, kesme makinesi, pudra şeker değirmeni, çöğen mikseri, hammadde besleme sistemleri. Orijinal Türk lokum tadını ve uzun raf omuru sağalmamaktayız. Üretim kapasitesine göre farklı makineler seçeneklerimiz mevcut. Kullanılan yakıt tipine göre: gaz, elektrik veya buharlı pişirme sistemleri. Her bir ısıtma sistem için ful emniyet ve kontrol sağalmaktayız: otomatik invertör sistemi, otomatik brülör (gaz kaçak tespit sistemi), otomatik buhar sistemi. Mukavemetli mekanik aksam, birinci sınıf işçilik ve kaynak. İsteğe bağlı PLC kontrol sistemleri, otomatik hammadde besleme sistemleri ilave edebilir.

Pişmaniye üretim makineleriPişmaniye üretim makineleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Orijinal geleneksel tat ve kalite. Profesyonel bir teknik yaklaşım ve uzun yıllara dayanan deneyim, uzun raf ömrüne sahip yüksek kaliteli pişmaniye üretmenizi sağlar. Hat içerikleri: şeker pişirme kazanı, soğutma masası, beyazlatma makinesi, hamur pişirme makinesi, hamur ısıtma makinesi, açma makinesi, pişmaniye kırma ve pres. Kullanılan yakıt tipine göre: gaz, elektrik veya buharlı pişirme sistemleri. Her bir ısıtma sistem için ful emniyet ve kontrol sağlamaktayız: otomatik sistemi, otomatik brülör (gaz kaçak tespit sistemi), otomatik buhar sistemi. Mukavemetli mekanik aksam, birinci sınıf işçilik ve kaynak. İsteğe bağlı PLC kontrol sistemleri, otomatik ham madde besleme sistemleri ilave edebilir.

Jelibon üretim hattıJelibon üretim hattı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hatlar, pazarın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, farklı renk ve şekillerde jöle şekeri ve jelibon üretimi için tasarlanmıştır. Bu hatlar, nişasta içermeyen dolum işleminde pektin ve jelatin bazında yüksek kaliteli jöle şekerlerin ve jelibon üretimi için idealdir. Kalıpların ve özel parçaların değiştirilmesi bir ve fazla renkli ürün üretimine izin verir. Otomatik esansların, boyalar, sitrik asit dolum ve karıştırma Otomatik bir hat, büyük miktarda üretkenlik üretmek ve işçilik ve üretim maliyetlerinden tasarruf etmek ve böylece ürünün maliyetini düşürmek üzere tasarlanmıştır.

Baklava - Kadayıf - Lokma makineleriBaklava - Kadayıf - Lokma makineleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Orijinal geleneksel tat ve kalite. Firesiz çok ince hamur Ayarlanabilir hamur kalınlığı Tamamen otomatik açma sistemi Soğutma sistemi Profesyonel bir teknik yaklaşım ve uzun yıllara dayanan deneyim, uzun raf ömrüne sahip yüksek kaliteli üretmenizi sağlar. Mukavemetli mekanik aksam, birinci sınıf işçilik ve kaynak. PLC kontrol sistemi

Çikolata kaplama makinesiÇikolata kaplama makinesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Her bir bütçeye ve kapasite uygun bir seçenek sunuyoruz. Ürün ebatlarına ve üretim kapasitesine göre diskli veya pompalı çikolata kaplama makineleri mevcut. Komple ürün kaplama, alt kaplama, üst ve kuyruk kaplama, dekor seçenekleri. Komple paslanmaz çelikten imal edilir. Çikolata kalınlığı ayarlama ve hız ayarı Çikolata sıcaklığı sürekli bir dijital termostat tarafından kontrol edilir. Kuyruk alma Ergonomik ve pratik tasarım Tüm fonksiyonlar operatör tarafından kolayca kontrol edilebilir. İsteğe bağlı çikolata eğirtme tank ve çikolata besleme sistemleri ilave edelir

Marşmellow üretim hattıMarşmellow üretim hattı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Otomatik üretim hattı, şerit şeklinde, küp şeklinde, örgülü şeklinde, dolgulu, çift/üç/dört renkli gibi çeşitli renklerde ve şekillerde sürekli marshmallow üretim için eksiksiz bir ekipman setinden oluşur. Otomatik pişirme mutfağı üretimin akışkanlığını ve kaliteli ürün almak için tasarlanmıştır. Mutfak grubunda farklı hem pişirme hem soğutma sistemleri mevcut. Otomatik ürün aktarım sistemi hazır soğutulmuş ürün karışımını aeromiksere aktarıyor ürünü kabartmak için. Farklı renkler ve tatlar üretmek için ürün ayrılır ve enjekte edilir. Çok renkli ürünler ekstrüzyonlanır ve bir soğutma işlemi için bir soğutma konveyörüne taşınır. Ayrılmış bir modülde nişasta ile veya nişasta ve pudra şekeri karışımıyla üstüne ve altına serpiştirilmiş marşmelov istenen uzunluğa göre kesilir. Nişasta besleme grubu, makinenin dışına püskürtmeyi önlemek için kesinlikle kontrol edilir. Fazla nişasta / toz çıkarıldı. Nihai ürün ambalaj yerine taşınır. PLC ve dokunmatik ekran sayesinde ürünler reçetelendirilir ve ürün gramajları ekran üzerinden ayarlanabilir.

Çikolata Üretim HattıÇikolata Üretim Hattı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çikolata üretim hattımızın kabiliyetleri ; Tek Üretim hattında çeşitli çikolata üretimi , Farklı renk ve şekillerde çikolata üretimi, Farklı ürünler arası hızlı geçiş, Form çeşitliliğinde artış, gofret kurabiye ve diğerleri ile geniş yelpazede çeşitlilik, Çikolata, Karamel, Praline kütleleri, Nuga, Helva, Badem ezmesi, Kuru meyveler, Fondan, Sufle, Marmelat vb. Kitleler kullanılabilir. El işçiliğini minimize eder. Çikolata Mutfağı Ekipmanları : Pudra Şeker Değirmeni Yağ Eritme Tankı Ön Hazırlama Mikseri Bilyalı Çikolata Değirmeni (Ball Chocolate Mill) Çikolata Stok Tankı Birinci sınıf işçilik ve uluslararası düzeyde kaynak ile oluşturulmuş dayanıklı mekanik aksam. Opsiyonel olarak, hat setleri ve verimlilik talepler doğrultusunda değiştirilebilir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • ALKE MÜHENDİSLİK MAKİNE SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
  • AK ALKE MAKİNE MÜHENDİSLİK PAZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.