Firma Adı İletişim Konum
AKTİFMAK MATBAA MAKİNALARI TİC. LTD. ŞTİ.
Odin Topkapı Center No: 28/159 / Zeytinburnu / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 438 0425
Web: https://aktifmak.com
Salon: 2
Stant: 231A
Ürün Grupları
  • Kagit-Karton Ambalaj Oluklu Mukavva
  • Karton Kutu Uretim Teknolojileri
  • Yapistiricilar
  • Ebatlama Kesme ve Katlama Makineleri
  • Kaplama Laminasyon Urun ve Sistemleri

Aktifmak Matbaa Makinaları kuruluş gününden itibaren baskı sonrası matbaa makinaları alanında müşterilerine en uygun çözümleri üretmektedir. Uzak Doğu ile olan güçlü bağları sayesinde, ülkemizde ithalat faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmekte olan Aktifmak Matbaa Makinaları, aynı zamanda Uzak Doğunun birçok lider firmasının yetkili ve tek Türkiye temsilcisi konumundadır. Aktifmak Matbaa Makinaları nın makinaları tüm Türkiye de, sektörün öncü üreticilerinin tesislerinde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

EF-850 Katlama Yapıştırma MakinasıEF-850 Katlama Yapıştırma Makinası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Makina, düşük gürültü, istikrarlı çalışma ve kolay bakım yapabilen çok yivli kayış iletim yapısını benimser. Makina, otomatik kontrol sağlamak ve güç tasarrufu sağlamak için frekans dönüştürücü kullanır.. Tek dişli çubuk ayarıyla donatılmış işlem kolay ve rahattır. Elektrik ayarı standarttır. Besleme bandı, sürekli, doğru ve otomatik besleme sağlamak için titreşim motoruyla donatılmış birkaç ekstra kalın kayışı barındırır. Üst bandın özel tasarımlı bölgesel plakası sayesinde bant gerginliği manuel yerine ürünlere göre otomatik olarak ayarlanabilmektedir. Yukarı plakanın özel yapı tasarımı, elastik sürücüyü etkili bir şekilde korumakla kalmaz, aynı zamanda yanlış kullanımdan kaynaklanan hasarları da önleyebilir. Rahat kullanım için vida ayarlı alt yapıştırma tankı bulunur. Uzaktan kumandalı dokunmatik ekran ve PLC kontrol sistemi mevcuttur. Fotoselli sayaç ve otomatik kicker markalama sistemi ile donatılmıştır. Pres bölümü, pnömatik basınç kontrollü özel malzeme kullanır. Sünger kayış ile donatılmıştır. Tüm işlemler altıgen anahtar araçlarıyla yapılabilir. Makina, düz kutuları 1. ve 3 cakaları yapacak şekilde imal eder ayrıca çift duvarlı ve dip kilit sistemi imkanına sahiptir.

HT-760 Otomatik Kutu Kesim MakinasıHT-760 Otomatik Kutu Kesim Makinası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

HT760 ağırlıklı olarak ambalaj sektöründe karton kutuların ve marka etiketlerinin kesim , pilyaj ve gofre işlemleri için kullanılır. Saatte 10.000 tabaka kesim hızı ile , besleme ünitesinden çıkış ünitesine kadar kesintisiz ( NON-STOP) çalışma imkanı sunar. Yüksek hassasiyetli KAM aralıklı mekanizması ve çok noktalı pozalama tasarımı ile 1mm hassasiyet ile çalışır. Panasonic programlanabilir denetleyici, Japon Fuji inverter ve uluslararası ünlü markaların akıllı kontrol mekanizmaları makinada bulunur. Bu sayede kalite kontrol işlemi yüksek verimle gerçekleşir. Dijital kontrol sistemi ile fırça ve kağıt ayarı otomatik olarak yapılır, zamandan ve enerjiden tasarruf sağlanır.

C-106Q Otomatik Kutu Kesim MakinasıC-106Q Otomatik Kutu Kesim Makinası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

C106Q modeli ile sigara kutuları, şarap kutuları, kozmetik ve ilaç kutuları kesim işlemi sorunsuz ve yüksek hız ile yapılabilir. Orijinal Japon makası ile daha sabit çalışma imkanı sunar. Otomatik yağlama sistemi dokunmatik ekrandan ayarlanabilir. Elektrik aksamında Muller ve Schneider gibi lider markaların parçaları kullanılmıştır. Dokunmatik ekran arayüzü kolay kullanım için özelleştirilmiştir. Saatte 7.500 tabaka kesim hızı ile , besleme ünitesinden çıkış ünitesine kadar kesintisiz ( NON-STOP) çalışma imkanı sunar.

EUFM-1500 Otomatik Ondüle Sıvama MakinasıEUFM-1500 Otomatik Ondüle Sıvama Makinası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Üst kağıt, üst besleme ünitesinden beslenir ve pozalama detektörünü çalıştırır. Ardından alt kağıt beslenir ; alt kâğıt tutkallandıktan sonra senkron çalışan detektörler eşliğinde birbirine sıvanır. Servo motorlu detektörler ile kağıtlar yüksek hassasiyetle pozalanır. Pozalama ardından kağıtlar preslenir ve çıkış ünitesine gelir. Dünyanın önde gelen iletim sistemi ile kontrol edilen makina , kağıt ebatına göre otomatik ayar yapar. Birden çok elektrik izleme mekanizması ile alt ve üst kağıt pozisyonları tespit edilir. Bu tespitler izinde çalışan servo motorlar üst kağıt ve alt kağıt için optimum pozalamayı hassas ve tam gerçekleştirir. Tam elektrikli kontrol sistemi ile insan-makina ara yüzlü PLC ekran otomatik olarak makina verilerini kaydeder ve kolay kullanım imkanı sunar. Otomatik tutkal ikmal sistemi ile tutkal eklemesi otomatik olarak yapılır.

LY-850-DN Tam Otomatik Kutu Pozalama MakinasıLY-850-DN Tam Otomatik Kutu Pozalama Makinası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

LY-850-DN otomatik pozalama ve kenar taslama ünitelerinin kombinasyonu bir makinadır. Makina konveyör hat üzerinde tam otomatik olarak tutkal sürme, kağıda ilgili kutu veya üst kağıdı pozalama , pozalanmış işi taslama işlemlerini gerçekleştirir. Sert kutuların , sert kapakların , defter kapaklarının , silindir kutuların ve birçok farklı sert kutuların yüksek adetlerde seri üretimi gerçekleştirilir. Makinada iki adet 5 megapixel kamera ve yüksek hassasiyet oranı ile YAMAHA robot kol kullanılmıştır. Bağımsız kontrol sistemi ve otomatik ayar sistemi ile daha hızlı ve verimli bir üretim gerçekleşir. Makinada iş özelliğine göre konveyör bantta iki ayrı iş çalışılabilir. Böylece zamandan tasarruf etme imkanı oluşur. LY-850-DN telefon kutusu, kozmetik kutusu, sert defter kılıfı gibi kutuların üretimini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir. LY-850-DN, LC-800C Sert Kutu Taslama Makinası ile birleştirilerek tam otomatik bir üretim hattı ortaya koyar.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.