28. Avrasya Ambalaj Fuarı, Türkiye dahil 130 ülkeden 75 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırladı

Avrasya coğrafyasında her yıl düzenlenen, alanında en kapsamlı ve en büyük ticaret platformu olan Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, 11-14 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. 17. Gıda ve İçecek Teknolojileri Fuarı Food-Tech ile eş zamanlı düzenlenen Avrasya Ambalaj İstanbul, 1200'ye yakın firma ve firma temsilciliğine ev sahipliği yaptı. 120 bin metrekare kapalı alanda 14 salonunun tamamında düzenlenen fuar yoğun ilgi görürken, katılımcı firmalar ve ziyaretçiler dört gün boyunca çok sayıda iş anlaşması imzalandı.

Avrasya’nın en büyük Ambalaj Fuarı 11 Ekim’de Tüyap’ta kapılarını açtı

Avrasya coğrafyasında her yıl düzenlenen en kapsamlı ve en büyük ticaret platformu olan Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, 11-14 Ekim 2023 tarihleri arasında Büyükçekmece, İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde açıldı. Fuar, 1.200’den fazla firma ve firma temsilcisini ve 120’nin üzerinde ülkeden 15 bini yerli olmak üzere 80 bin ziyaretçiyi ağırlayacak.  

Ambalaj endüstrisi yeni iş bağlantıları için 11-14 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul’da buluşuyor!

Ambalaj endüstrisine yönelik olarak Avrasya coğrafyasında her yıl düzenlenen en kapsamlı ve en büyük ticaret platformu olan Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, 11-14 Ekim 2023 tarihleri arasında Büyükçekmece, İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 28. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. 

28. Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı’nı takviminize şimdiden not edin!

Ambalaj endüstrisinin büyük buluşması, Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı  11-14 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 28. kez düzenlenecek.

Ambalaj endüstrisinin her alanından her sene binin üzerinde yerli ve yabancı firma ve firma temsilcisinin katılım gösterdiği Avrasya Ambalaj Fuarı, 2022 yılında 13.254’ü 121 ülkeden olmak üzere toplamda 72.652 ziyaretçiyi ağırladı. Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, her sene olduğu gibi 2023 yılında da Uluslararası Gıda ve İçecek Teknolojileri Fuarı Food-Tech Eurasia ile eş zamanlı kapılarını 11-14 Ekim 2023 tarihlerinde  İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde açmaya hazırlanıyor.

27. Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı için geri sayım artık başladı!

27. Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı için geri sayım artık başladı!
 
12-15 Ekim 2022 tarihleri arasında 27. kez düzenlenecek Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı için geri sayım artık başladı. Türkiye içinden ve dışından yüzlerce firmanın yerlerini aldığı fuarda katılımcı firmalar fuar ziyaretçileri ile buluşmaya hazırlanıyor. Binlerce kişin fuarı ziyaret etmek için şimdiden kayıt yaptırdığı Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, Reed Tüyap Fuarcılık A.Ş. ve Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) iş birliğinde; Ambalaj Makinecileri Derneği (AMD), Esnek Ambalaj Sanayicileri Derneği (FASD), Etiket Sanayicileri Derneği (ESD), Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği (KASAD), Metal Ambalaj Sanayicileri Derneği (MASD), Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği (OMÜD) ve Sert Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği (SEPA) destekleri ile Büyükçekmece, İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.  Fuarı ziyaret etmek için tek yapmanız gereken Online Biletinizi hemen almak!

Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı‘na yoğun yurt dışı ziyaretçi ilgisi

Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı‘na yoğun yurt dışı ziyaretçi ilgisi

Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, 12 bini Avrupa ülkeleri ağırlıklı olmak üzere 70 bine yakın ziyaretçinin katılımıyla sona erdi.  Ambalaj endüstrisine ilk kez hibrit fuar deneyimi yaşatan fuar,  Online Networking Günleri ile 5 Kasım’a kadar firmalar ve ziyaretçileri buluşturmaya devam edecek.
 

Ambalaj endüstrisinin 26’ncı randevusu Tüyap’ta ilk kez hibrit formatta başladı

Ambalaj endüstrisinin ilk hibrit buluşması Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açtı. Reed Tüyap Fuarcılık tarafından Ambalaj Sanayicileri Derneği iş birliğinde, sektörün gelişimine yön veren çok sayıda kurumun desteğiyle düzenlenen Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, yurt içi ve yurt dışından 60.000 ziyaretçiyi 26’ncı kez bir araya getirecek. Düzenlenen törenle kapılarını açan fuar, ambalaj sektörünün Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarının eseri olan en yeni ürünlerini 23 Ekim tarihine kadar Tüyap’ta sergileyecek. Ambalaj endüstrisine ilk kez hibrit fuar deneyimi yaşatacak olan fuar, katılımcılara fiziksel fuarın yanı sıra Business Connect Programı üzerinden de dijital ortamda verimli iş bağlantıları kurma fırsatı sunacak. 

Ambalaj sektörünün hibrit buluşması için hazırlıklar tamamlandı

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, ambalaj sektörünün ilk hibrit buluşması için hazırlıklarını tamamladı. Reed Tüyap Fuarcılık tarafından Ambalaj Sanayicileri Derneği iş birliğinde, sektörün gelişimine yön veren çok sayıda kurumun desteğiyle düzenlenen Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, 20- 23 Ekim tarihlerinde 26’ncı kez ziyaretçilerini ağırlayacak.  

Ambalaj sektöründe hibrit fuar dönemi için geri sayım başladı

Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, Reed TÜYAP Fuarcılık A.Ş. ve Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) işbirliğinde, Ambalaj Makinecileri Derneği (AMD), Esnek Ambalaj Sanayicileri Derneği (FASD), Etiket Sanayicileri Derneği (ESD), Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği (KASAD), Metal Ambalaj Sanayicileri Derneği (MASD), Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği (OMÜD) ve Sert Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği (SEPA) destekleri ile 20-23 Ekim 2021 tarihleri arasında İstanbul’daki TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 26. kez kapılarını fuar ziyaretçilerine açmaya hazırlanıyor.
Bu yıl ilk kez hibrit bir formatta düzenlenecek fuarda katılımcı firmalar ve fuar ziyaretçileri 20-23 Ekim tarihlerinde TÜYAP’ta yüz yüze görüşmelerini yaparken online iş ağı platformu Business Connect Programı üzerinden de dijital ortamda iş bağlantıları kurabilecekler.

AVRASYA’NIN EN KAPSAMLI AMBALAJ ENDÜSTRİSİ FUARI’NDA HİBRİT FUAR DENEYİMİ

2021 yılında hibrit modelimiz ile fiziki fuarda ve dijital platformumuz Business Connect üzerinden katılımcılarımızı ve ziyaretçilerimizi dijital dünyanın olanaklarını da kullanarak bir araya getireceğiz.

YÜZ YÜZE İLETİŞİMİN YANI SIRA DİJİTAL DÜNYADA DA BAĞLANTIDA KALIN

Her yıl 1000'in üzerinde katılımcımızı yurt içinden ve yurt dışından yaklaşık 60.000 profesyonel alıcı ile buluşturduğumuz Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı'nda, bu yıl “Yeni Nesil Fuarcılık”ı da benimseyerek, fiziksel ve dijital platformlar üzerinden ticarete hız kesmeden devam ediyoruz.

Avrasya Ambalaj Hybrid+ ile yeni iş bağlantıları bir tıkla parmaklarınızın ucunda!

500’ün üzerinde firmanın yerini şimdiden onayladığı Avrasya Ambalaj İstanbul 2021 Fuarı’nda, online iş ağı platformumuz Business Connect üzerinden katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz sanal ortamda bir araya gelecek, görüşme ayarlayabilecek ve iletişimlerini buradan sürdürebilecekler. Bu online hizmet sayesinde katılımcılarımız potansiyel müşterilerinin ve yeni iş ortaklarının sadece bir tık uzağında olacak. 

Avrasya Ambalaj İstanbul ile Yeni Nesil Fuarcılık Dünyasına Adım Atın

Avrasya Ambalaj İstanbul 2021 Fuarı olarak, katılımcılarımızı,  fiziksel fuarın yanı sıra Tüyap bünyesinde geliştirilen Akıllı Eşleştirme Sistemi ve Business Connect üzerinden yurt içi ve yurt dışından profesyoneller ile buluşturarak etkin bir ticaret platformu olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Dünya ticaret için TÜYAP’a geldi

Kısıtlar nedeniyle ara verilen ticari fuarlarımızı yeniden yüz yüze gerçekleştirmeye başladık. Tüyap’ın yeni dönemde düzenlediği ilk fiziki fuarı olan 33'üncü Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı WoodTech 2020’ye yurt içinden ve yurt dışından ilgi oldukça yüksek. Fuar şimdiye kadar 50 ülkeden ziyaretçi ağırladı.  Sağlık Bakanlığı’nın tüm yönergelerine uygun düzenlenen fuarlarda “Ticaret İçin Önce Sağlık” ilkesinden yola çıkılarak tüm süreçler 41 yıllık deneyimimiz ile kurgulandı. TÜYAP Yönetim Kurulu Üyesi ve Stratejik Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Zeynep Ünal Öztop, “Fuarımıza ziyaretçi olarak gelen yerli ve yabancı ilgisinden memnunuz. 50 ülkeden yabancı ziyaretçi, 11 ülkeden Tüyap davetlisi alım heyetleri şuana kadar fuarı ziyaret etti . Her dört ziyaretçiden biri yabancı… Sadece Türkiye'nin değil, yakın coğrafyanın da buluşma noktası olmayı hedefliyoruz” dedi.

Fuarlarda Temassız Dönem Başlıyor

Ekonominin ve ticaretin nabzını tutan fuarlarımız da yeni normal döneme hazır. Dijital çözümler ve uygulamalarla hibrit formunda zenginleştirdiğimiz fuarlarımız tüm paydaşlarımıza temassız fuarcılık deneyimi yaşatmaya hazır.

Avrasya Ambalaj Fuarı ile bir adım önde olun!

Avrasya’nın en büyük ve en kapsamlı ambalaj endüstrisi etkinliği olmaya devam eden Avrasya Ambalaj İstanbul 26. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı, 20-23 Ekim 2021 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul’da gerçekleştirilecek.

26. Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı

26. Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı

27. Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı kapılarını açıyor!

Ambalaj ürünleri, tamamlayıcı ambalaj ürünleri, ambalaj üretimine yönelik ham madde ve ara ürünler, ambalaj sanayiine yönelik hizmetler, ambalaj baskı, oluklu mukavva-karton ambalaj üretim ve konverting teknolojileri, ambalaj makineleri, ambalaj üretim makineleri, makinelere yönelik yardımcı cihaz, donanım ve sistemler, içecek ve gıda teknolojileri, ambalaj geri dönüşüm teknolojileri ve lojistik alanlarında faaliyet gösteren 1100’ün üzerinde yerli ve yabancı katılımcı firma alıcıları ile buluşmak üzere bu fuarda yerini  aldı. 

Ziyaretçi rekoruyla kapanan Avrasya Ambalaj Fuarı’nda, 130 ülkeden 13.000 yabancı iş insanı da yatırımlarını fuarda yaptı!

Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı ve Food-Tech Fuarı, 12-15 Ekim tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. 1100 ‘den fazla katılımcıya ev sahipliği yapan fuara ilginin çok büyük olduğu gözlemlenirken, katılımcılar ve ziyaretçiler tarafından dört gün boyunca sayısız iş anlaşması imzalandı.

Uluslararası Alım Heyeti Programı ile Yeni İhracat Pazarlarının Kapıları Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı’nda Açılacak!

23-26 Ekim 2019 tarihlerinde 25. yılını kutlayacak olan Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi – İstanbul’da gerçekleşecek. 
Fuar, 2019 yılında Alım Heyeti Programı kapsamında; 1.000’den fazla alım heyeti profesyonelinin de içinde bulunduğu 100’ü aşkın ülkeden 60.000 ziyaretçiye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

REED TÜYAP Fuarcılık, rakamları katlamaya devam ediyor

Her yıl düzenlediği fuarlarla adından söz ettirmeyi başaran REED TÜYAP Fuarcılık’ın Genel Müdürü Ali Muharremoğlu, fuarlara katılım sayısının her yıl bir önceki yıla oranla katlanarak arttığını ve yurt dışı katılımlarının bölgede yaşanan genel durumdan etkilenmediğini dile getirdi. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Avrasya Ambalaj, Ağaç İşleme Makinesi ve Intermob fuarlarında rekor katılıma ulaştıklarının altını çizen Muharremoğlu, katılımcıların fuarlardan çok memnun ayrıldıklarını açıkladı.

Fuar, 64 binin üzerinde ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.

25’inci Avrasya Ambalaj İstanbul Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı, 23 - 26 Ekim 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Avrasya Ambalaj ve Food-Tech Fuarları kapılarını açtı!

27. Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı ve Food-Tech Fuarı, 12 Ekim’de Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine açtı. Geçen sene Avrupalı ziyaretçilerinin büyük ilgisini çeken fuara bu sene de Avrupa’dan yoğun ziyaretçi bekleniyor.

Avrasya Ambalaj İstanbul 2018 Fuarı’nda Rekor Yabancı Ziyaretçi

Avrasya Ambalaj İstanbul 2018 Fuarı’nda Rekor Yabancı Ziyaretçi

Her yıl ambalaj sektörünün önemli markalarını ve sektör profesyonellerini bir araya getirmeye devam eden, gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin çözüm arayışları için bölgenin önemli buluşma noktası Avrasya Ambalaj İstanbul Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı, 31 Ekim – 3 Kasım tarihleri arasında 24’üncü kez TÜYAP İstanbul’da gerçekleştirildi. Fuarda, 115 ülkeden 8.101’i yurt dışından, 58.518 sektör profesyoneli 4 gün boyunca; Türkiye’den Belçika’ya, Çin’den Fransa’ya, Almanya’dan İtalya’ya, Katar’dan Hollanda’ya 44 ülkeden katılımcı firma ve firma temsilciliği ile buluşma imkanı buldu. 

Ambalaj Tasarımcıları Avrasya Ambalaj Fuarı’nda!

Ambalaj Tasarımcıları Fuaye 2'de sizi bekliyor!

Ambalaj sektöründe hibrit fuar dönemi için geri sayım başladı

Bu yıl ilk kez hibrit bir formatta düzenlenecek fuarda katılımcı firmalar ve fuar ziyaretçileri 20-23 Ekim tarihlerinde Tüyap‘ta yüz yüze görüşmelerini yaparken online iş ağı platformu Business Connect Programı üzerinden de dijital ortamda iş bağlantıları kurabilecekler.

Ambalaj sektöründe hibrit fuar dönemi için geri sayım başladı

Bu yıl ilk kez hibrit bir formatta düzenlenecek fuarda katılımcı firmalar ve fuar ziyaretçileri 20-23 Ekim tarihlerinde Tüyap‘ta yüz yüze görüşmelerini yaparken online iş ağı platformu Business Connect Programı üzerinden de dijital ortamda iş bağlantıları kurabilecekler.

70.334 bin ziyaretçiyi ağırlayan Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı Bir Rekora İmza Attı

Ambalaj endüstrisinde hibrit formatta düzenlenen ilk fuar olan Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, binden fazla firma ve firma temsilciliğine ev sahipliği yaptı. 12.131 yurt dışından olmak üzere toplam 70.334 ziyaretçinin geldiği fuar ambalaj endüstri tarafından büyük ilgiyle karşılandı.

23 - 26 Ekim'de Buluşalım!

23 - 26 Ekim 2019 tarihleri arasında ambalaj ürünlerinden ambalaj makinelerine, gıda işleme ekipmanlarından ambalaj baskı teknolojilerine kadar tüm ihtiyaçlara yönelik çözümlerin bir arada sergileneceği Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, bu yıl 25. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.