AVRASYA’NIN EN KAPSAMLI AMBALAJ ENDÜSTRİSİ FUARI’NDA HİBRİT FUAR DENEYİMİ

2021 yılında hibrit modelimiz ile fiziki fuarda ve dijital platformumuz Business Connect üzerinden katılımcılarımızı ve ziyaretçilerimizi dijital dünyanın olanaklarını da kullanarak bir araya getireceğiz.

YÜZ YÜZE İLETİŞİMİN YANI SIRA DİJİTAL DÜNYADA DA BAĞLANTIDA KALIN

Her yıl 1000'in üzerinde katılımcımızı yurt içinden ve yurt dışından yaklaşık 60.000 profesyonel alıcı ile buluşturduğumuz Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı'nda, bu yıl “Yeni Nesil Fuarcılık”ı da benimseyerek, fiziksel ve dijital platformlar üzerinden ticarete hız kesmeden devam ediyoruz.

Avrasya Ambalaj Hybrid+ ile yeni iş bağlantıları bir tıkla parmaklarınızın ucunda!

500’ün üzerinde firmanın yerini şimdiden onayladığı Avrasya Ambalaj İstanbul 2021 Fuarı’nda, online iş ağı platformumuz Business Connect üzerinden katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz sanal ortamda bir araya gelecek, görüşme ayarlayabilecek ve iletişimlerini buradan sürdürebilecekler. Bu online hizmet sayesinde katılımcılarımız potansiyel müşterilerinin ve yeni iş ortaklarının sadece bir tık uzağında olacak. 

Avrasya Ambalaj İstanbul ile Yeni Nesil Fuarcılık Dünyasına Adım Atın

Avrasya Ambalaj İstanbul 2021 Fuarı olarak, katılımcılarımızı,  fiziksel fuarın yanı sıra Tüyap bünyesinde geliştirilen Akıllı Eşleştirme Sistemi ve Business Connect üzerinden yurt içi ve yurt dışından profesyoneller ile buluşturarak etkin bir ticaret platformu olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sağlık ürünlerinde 4 milyon dolarlık ticaret!

Pandemi nedeniyle önemi ve sorumluluğu daha da artan sağlık ve tıbbi cihaz sektörünün buluştuğu 27’nci Expomed Eurasia Fuarı, yabancı alıcı akınına uğradı. Tüyap’ın grup şirketlerinden Reed Tüyap Fuarcılık’ın İstanbul’da düzenlediği fuara, 73 ülkeden 2 bine yakın uluslararası ziyaretçi gelirken, dijital iş ağı platformu Business Connect Programı üzerinden ise 1500’e yakın uluslararası online ziyaretçi katıldı. Fuarda 4 milyon dolara yakın ticaret gerçekleşti. 

Dünya ticaret için TÜYAP’a geldi

Kısıtlar nedeniyle ara verilen ticari fuarlarımızı yeniden yüz yüze gerçekleştirmeye başladık. Tüyap’ın yeni dönemde düzenlediği ilk fiziki fuarı olan 33'üncü Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı WoodTech 2020’ye yurt içinden ve yurt dışından ilgi oldukça yüksek. Fuar şimdiye kadar 50 ülkeden ziyaretçi ağırladı.  Sağlık Bakanlığı’nın tüm yönergelerine uygun düzenlenen fuarlarda “Ticaret İçin Önce Sağlık” ilkesinden yola çıkılarak tüm süreçler 41 yıllık deneyimimiz ile kurgulandı. TÜYAP Yönetim Kurulu Üyesi ve Stratejik Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Zeynep Ünal Öztop, “Fuarımıza ziyaretçi olarak gelen yerli ve yabancı ilgisinden memnunuz. 50 ülkeden yabancı ziyaretçi, 11 ülkeden Tüyap davetlisi alım heyetleri şuana kadar fuarı ziyaret etti . Her dört ziyaretçiden biri yabancı… Sadece Türkiye'nin değil, yakın coğrafyanın da buluşma noktası olmayı hedefliyoruz” dedi.

Fuarlarda Temassız Dönem Başlıyor

Ekonominin ve ticaretin nabzını tutan fuarlarımız da yeni normal döneme hazır. Dijital çözümler ve uygulamalarla hibrit formunda zenginleştirdiğimiz fuarlarımız tüm paydaşlarımıza temassız fuarcılık deneyimi yaşatmaya hazır.

Avrasya Ambalaj Fuarı ile bir adım önde olun!

Avrasya’nın en büyük ve en kapsamlı ambalaj endüstrisi etkinliği olmaya devam eden Avrasya Ambalaj İstanbul 26. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı, 20-23 Ekim 2021 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul’da gerçekleştirilecek.

26. Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı

26. Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı

Fuar, 64 binin üzerinde ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.

25’inci Avrasya Ambalaj İstanbul Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı, 23 - 26 Ekim 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Ambalaj Tasarımcıları Avrasya Ambalaj Fuarı’nda!

Ambalaj Tasarımcıları Fuaye 2'de sizi bekliyor!

Uluslararası Alım Heyeti Programı ile Yeni İhracat Pazarlarının Kapıları Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı’nda Açılacak!

23-26 Ekim 2019 tarihlerinde 25. yılını kutlayacak olan Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi – İstanbul’da gerçekleşecek. 
Fuar, 2019 yılında Alım Heyeti Programı kapsamında; 1.000’den fazla alım heyeti profesyonelinin de içinde bulunduğu 100’ü aşkın ülkeden 60.000 ziyaretçiye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Avrasya Ambalaj İstanbul 2018 Fuarı’nda Rekor Yabancı Ziyaretçi

Avrasya Ambalaj İstanbul 2018 Fuarı’nda Rekor Yabancı Ziyaretçi

Her yıl ambalaj sektörünün önemli markalarını ve sektör profesyonellerini bir araya getirmeye devam eden, gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin çözüm arayışları için bölgenin önemli buluşma noktası Avrasya Ambalaj İstanbul Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı, 31 Ekim – 3 Kasım tarihleri arasında 24’üncü kez TÜYAP İstanbul’da gerçekleştirildi. Fuarda, 115 ülkeden 8.101’i yurt dışından, 58.518 sektör profesyoneli 4 gün boyunca; Türkiye’den Belçika’ya, Çin’den Fransa’ya, Almanya’dan İtalya’ya, Katar’dan Hollanda’ya 44 ülkeden katılımcı firma ve firma temsilciliği ile buluşma imkanı buldu. 

23 - 26 Ekim'de Buluşalım!

23 - 26 Ekim 2019 tarihleri arasında ambalaj ürünlerinden ambalaj makinelerine, gıda işleme ekipmanlarından ambalaj baskı teknolojilerine kadar tüm ihtiyaçlara yönelik çözümlerin bir arada sergileneceği Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, bu yıl 25. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. 

REED TÜYAP Fuarcılık, rakamları katlamaya devam ediyor

Her yıl düzenlediği fuarlarla adından söz ettirmeyi başaran REED TÜYAP Fuarcılık’ın Genel Müdürü Ali Muharremoğlu, fuarlara katılım sayısının her yıl bir önceki yıla oranla katlanarak arttığını ve yurt dışı katılımlarının bölgede yaşanan genel durumdan etkilenmediğini dile getirdi. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Avrasya Ambalaj, Ağaç İşleme Makinesi ve Intermob fuarlarında rekor katılıma ulaştıklarının altını çizen Muharremoğlu, katılımcıların fuarlardan çok memnun ayrıldıklarını açıkladı.