Firma Adı İletişim Konum
AKPLAST PLASTİK TÜP VE AMBALAJ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Ramazanoğlu Mahallesi Tarık Buğra Sokak No: 1 / Pendik / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 378 8718
Web: https://www.akplast.com.tr
Salon: 7
Stant: 708
Ürün Grupları
  • Plastik Ambalaj
  • Fason Ambalajlama

AKPLAST 1997 yılında faaliyete başlamasının ardından sıkılabilen polietilen tüp sektöründe kurmuş olduğu güçlü kadrosuyla hizmet vermektedir. Yenilikçi ruhu ve profesyonel çalışma anlayışı ile kendini geliştirmek için araştırmalar yapan Akplast 2011 yılında Lamine Tüp üretimine girerek bu sektörde de hizmet vermeye başlamış ve Türkiye de polietilen ve lamine tüp üretiminin aynı tesiste gerçekleştirildiği tek firma olmuştur. Yenilikler, deneyimli ve kalifiye elemanlar, kalite kontrol yöntemleri ve teknik bilgi birikimi ile uzun yıllar en iyi kalitede ürün ve hizmet sunmaya devam etmektedir. Faaliyet gösterdiği Plastik ve Lamine Tüp imalatı, dolum hizmeti ve satışı hizmetlerinde ISO 9001-2015 Kalite yönetim sisteminin standart şartlarını yerine getirerek entegre bir yönetim sistemi kurmuştur ve sürdürmektedir.

Lamine TüpABL (Alüminyum Bariyerli Lamine) ve PBL (Plastik Bariyerli Lamine)
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ABL (Alüminyum Bariyerli Lamine) Tüpler: İç kısmında bulunan Alüminyum tabaka Sayesinde, içerisindeki ürünün plastikle ve havayla temasını engellediği için gıda ve diş macunu sektöründe en çok tercih edilen ürünlerin başında yer almaktadır. PBL ( Plastik Bariyerli Lamine) Tüpler: ABL tüplerden farkı içerisinde alüminyum bariyerli bir katman olmamasıdır. Kozmetik, gıda, kimya ve sağlık sektörleri başta olmak üzere çok geniş kullanım alanına sahiptir.

Sıkılabilen Polietilen Plastik Tüp
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Koruyucu özelliği sayesinde ürünü son kullanıma kadar ilk gün ki gibi korumaktadır. Kozmetik, gıda, kimya ve sağlık sektörlerinde en çok tercih edilen ambalaj ürünleri arasında yer almaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • AKPLAST