Firma Adı İletişim Konum
AKEPAK AMBALAJ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Akpınar Mahallesi Bilim Caddesi No: 11 / Sancaktepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 561 3580
Web: https://www.akepak.com
Salon: 9
Stant: 904B
Ürün Grupları
  • Esnek Ambalajlar
  • Plastik Ambalaj
  • Cantalar Plastik Kagit Bez Nonwoven ve Fileler

Kurucumuz Kenan TURAN 1996 yılından itibaren esnek ambalaj FIBC (Flexible Intermediate Bulk Container) sektöründe faaliyete başlayıp, 2012 yılında Akepak Ambalaj firmasını kurmuştur. Aynı zamanda üretilen torbaların satışını da yapmaya başlamıştır. Akepak Ambalaj, 2015 yılından itibaren ihracata başlamış olup, kısa süre içerisinde gerek kaliteden ödün vermeyen yapısı, gerekse fiyat politikası olarak çok cazip seçenekler sunması nedeni ile satışları katlanarak artmıştır. Üretilen torbaların %90 ını Avrupa ya ihraç eder konuma gelmiştir. Aynı zamanda ISO 9001, ISO 45001 ISO 22000 Gıda Güvenliği ve BRC GS Packaging Materials Sertifikası alarak gıdaya uygun torbalar üretmeye başlanmıştır.

Big Bag- Q BagQ Bag (Küp Formunda)
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Q bag torbalar özel olarak tasarlanmış iç panel ile üretilmektedir. Bu iç paneller çantanın dik durmasını sağlar. Torba doldurulduktan sonra bile küp şekli bozulmaz.

Big Bag-StandartSierra (Standart)
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Standart torbalar 4 köşede (yanlardan dikilmiş) kaldırma kolonları ile en basit şekilde tasarlanmıştır. FIBC, çanta endüstrisinde en çok kullanılan çanta türüdür.

Big Bag-NaylonluNaylonlu Big Bag
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

PE naylon torbalar, içindeki malzemenin korunması açısından ideal bir seçenektir. Naylon poşetin içini tamamen kapladığı için içindeki malzemenin kumaşa veya dikiş yerlerine temasını engeller.

KolonPP Kolon
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

1000 kg den 2500 kg a kadar olmak üzere istenilen taşıma kapasitesinde dokunabilmektedir. Big Bag de taşıma kolu olarak kullanılıyor olup, istenilen renkte üretimi yapılabilmektedir. En 4cm ile 6 cm aralığında mukavemete göre değişmektedir.

Tozgeçirmez FitilTozgeçirmez
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Big bag torbalarda sızdırmazlığı sağlamak amacı ile kullanılan ürün tipidir. 8 iğneli makinede üretilmektedir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.