Firma Adı İletişim Konum
ABDİOĞULLARI PLASTİK VE AMBALAJ SAN. A.Ş.
Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi, OSB Sabancı cd. No:8 01410 / SARIÇAM / ADANA / TÜRKİYE
İletişim: +90 322 394 3627
Web: www.abco.com.tr
Salon: 2A
Stant: 219A
Ürün Grupları
 • Esnek Ambalajlar
 • Plastik Ambalaj
 • Koruyucu Ambalaj, Yalıtım Malzemeleri, Yastıklama, Dolgu Malzemesi ve Nem Alıcı Ürünler
 • Filmler ve Folyolar - Esnek Ambalaj Üretimi için
 • Levha ve Rulolar - Plastik Ambalaj Üretimi için

Abdioğulları Plastik ve Ambalaj Sanayi A.Ş. 1963 yılından bu yana, plastik ambalaj sektöründe faaliyet göstermekte olup, kurulduğu günden bugüne yüksek teknolojiyle PP ve PE bazlı sentetik ambalaj ürünleri ve tarım ipi çeşitleri üretmektedir. Tarımsal ve Endüstriyel ürünlerin korunmasında ve ambalajlanmasında son teknoloji ürünü makineleri ve tecrübeli elemanları ile üretim yapan Abdioğulları; yaklaşık 1800 çalışanı, 400.000 m2 lik alanda yer alan 8 tesisi ile Türkiye nin en büyük dokunmuş ve örülmüş plastik ambalaj üreticilerinden birisidir. ISO 9001, ISO 22000, ISO 27001, ISO 45001, ISO 50001 Kalite Belgeleri, TSE, TSEK ve Gıda Sicil Sertifikası ve son olarak BRC Hijyen belgesine sahip olan firmamız, üretiminin yaklaşık %50 sini ihraç etmekte olup, firma bünyesinde geniş bir ürün portföyü bulundurmaktadır. Abdioğulları tarafından kurulan FİLPA Ambalaj ve Dış Ticaret A.Ş., büyük çoğunluğunun Avrupa ülkeleri olduğu 60 ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

PE Shrink Filmİçecek Sektörü
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

CO-EX 5 katlı olarak son teknoloji makinelerde üretimi yapılmaktadır. Abco-Fil Shrink Filmler, ürünler ile birlikte ısıl işlemden geçirilerek ürünün şekline göre sıkıca sarmakta, dağılmasını önlemektedir. Su, Meşrubat, Süt ve Süt Ürünleri, Maden Suları, Gıda, Tekstil, Seramik, Orman Ürünleri, beyaz eşya vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Müşteri talebine göre istenilen en ve mikronda, rulo şeklinde üretimi yapılmaktadır. Abco-Fil Shrink Filmlerimiz kokusuz, tatsız ve darbelere dayanıklıdır. Shrink Filmlerimiz yüksek saydamlık ve parlaklık özelliği sayesinde satışını hacminizi artıracaktır. Güneş ışınları, Yağmur, Rüzgar, toz gibi olumsuz çevre şartlarının vereceği zararlar shrink filmlerimiz ile en aza indirilir. Abco-Fil Shrink Filmle ambalajlanan ürünlerin raf ömrü uzundur. Uzun mesafeli nakliyelerde en ideal ambalajma şekli Shrink Filmdir. Shrink Filmlerimiz, insan sağlığına zarar vermeyen, çevre dostu bir ürün olup, %100 geri dönüşümlüdür.

BOPP Baskılı TorbaBaskılı Çuval
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Özellikler Biaxially Oriented Polypropylene Film Çift yönde gerdirilmiş polipropilen filmler Yağ, gaz, kokuya karşı bariyer özelliği taşır ve gıdalar güvenli bir şekilde uzun süre korunur. Kullanım Alanları Gıda Endüstrisi; Bakliyat, Un, Nişasta, Tahıl, Şeker Tarım Endüstrisi; Hayvan Yemi, Tohum Kimyasallar ve Petrokimya Endüstrisi; Kömür, Granül boya, Polimer Granül, Gübre, Organik Gübre, Diğer toz ve granül ürünler

Gölge Net
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Özellikler Gölge Net %40 ve %60 için 100-800 cm ve 200 metrelik standart uzunlukta rulo halinde üretilmektedir. Gölge Net %75 için 100-400 cm ve 100 metrelik standart uzunlukta rulo halinde üretilmektedir. Gölge Net %95 için 100-500 cm ve 100 metrelik standart uzunlukta rulo halinde üretilmektedir. Gölge Net %95 Mono Plus için 320 gr/m2 ye kadar üretimi yapılabilir. Koyu yeşil,yeşil ve siyah en çok tercih edilen renklerdir. İstenilen renklerde üretimi yapılabilir. Güneş ışınlarına karşı koruma sağlar. Optimal düzeyde hava geçişini sağlar. Her alanda eşit gölgeleme yapar. %100 orijinal hammadde ve UV katkısından dolayı, uzun yıllar kulanılabilir. Nakliye ve depolama avantajı sağlamak için katlamalı olarak paketlenmektedir. Kullanım Alanları Bahçecilik, seracılık, peyzajcılık çiçekçilik ve hayvancılık alanlarında kullanılmaktadır. Turistik amaçlı plajlarda, spor sahalarında, havuzlarında ve otoparklarda gölgelik ve rüzgarlık olarak kullanılmaktadır. İnşaatlarda, limanlarda, otoparklarda ve spor alanlarında koruma filesi olarak kullanılmaktadır.

Block Bottom Torba
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Özellikler Otomatik dolum ventili; torba kendi kendine kapanan dolumu kolaylaştırır valf ile donatılmıştır. Su ve nemde dayanıklı lamineli hava geçirgenliği için mikroperforasyonlu dokuma yapısı ve laminasyon nedeniyle; çok renkli özel baskı yapılabilmektedir. Yırtılmaya - patlamaya karşı dayanıklıdır. Torba blok tabanı ile otomatik veya elle dolumu uygun kılar. Dolumdan sonra ambalajlanan ürün blok şeklini alır, bu sayede nakliye ve depolamada alan kaybı olmaz. Kullanım Alanları Çimento endüstrisi; portland çimento, beyaz çimento, kuru beton karışım çimento, hazır karışım ürünler Mineral endüstri; Kalsit, alçı, kireç, diğer toz ve granül ürünler Kimyasallar ve petrokimya endüstrisi; yapı kimyasalları, döküm tozları, polimer granül, diğer toz ve granül, gübre, organik gübre Gıda endüstri; un, nişasta, tahıl, şeker, bakliyat Tarım endüstri; hayvan yemi, tohum

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

 • ABCOFİL
 • ABSTAR
 • FİLBACK
 • FİLİP
 • KORU NET
 • ABCO