Firma Adı İletişim Konum
ARMİNOKS MAK. İML. PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
ERENLER MAH. SAKARYA CAD. NO: 364 / ERENLER / SAKARYA / TÜRKİYE
İletişim: +90 534 594 6901
Web: http://www.arminoks.com
Salon: 11A
Stant: 1177B
Ürün Grupları
  • Komple Uretim Otomasyon ve Kontrol Tek Paslanmaz Boru ve Pompalar
  • Pastorizasyon CIP Klarifikasyon Sterilizasyon ve Filtrasyon

Arminoks Makina 2015 yılında, Sakarya da süt endüstrisine makine ekipman üretmek için kurulmuştur. Firmamız, başta süt ve süt ürünleri üreticileri olmak üzere gıda endüstrisinde varlık gösteren firmalara makine ekipman imalatı yapmaktadır. Bunun yanı sıra yerinde kurulum, montaj, anahtar teslim tesis projeleri ve satış sonrasında sunduğu hizmetlerle Türkiye de sektöründe öncü hale gelmiştir. Teknolojik yenilikleri, uygulanabilir faydalı tasarım anlayışı ile buluşturan firmamızın amacı; ürettiği ürünleri yurt içi ve yurt dışı pazarda müşterilerine sunmak ve özellikle yurt dışı pazarda bilinirliğini artırarak , kaliteli üretim anlayışından taviz vermeden ihracat rakamlarını yükselterek ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır. Firmamız bugüne kadar birçok ülkeye ihracat gerçekleştirmiştir. Bulgaristan, Romanya, Moldova, Rusya, Estonya, İngiltere, Norveç, Hırvatistan, Gürcistan, Hollanda, Azerbaycan, Özbekistan, Brundi, Ruanda bu ülkelerden bazılarıdır. Arminoks olarak, süt otomatları, pastörizatörler, peynir işleme tankları, sert , yarı sert ve krem formundaki peynirlerin üretim makinaları, yoğurt, ayran, lor, tereyağı üretiminde kullanılan makinalar ve talebe yönelik gıda işleme makinaları üretiminde 1000 m2 kapalı alanı bulunan fabrikamızda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

PEYNİR HAŞLAMA MAKİNASIKAŞAR KURU HAŞLAMA MAKİNASI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

KAŞAR PEYNİRİ TELEMESİNİ DİREKT BUHARLA ISITIR VEYA SICAK SUYLA KAYNATIR VE KAŞAR HAMURUNU OLUŞTURUR.

KREM PEYNİR ÜRETİM MAKİNASIKREM PEYNİR VE ÇEŞİTLİ SOSLAR ÜRETİM MAKİNASI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

BAŞTA KREM PEYNİR ÜRETİMİ OLMAK ÜZERE; MAYONEZ, KETÇAP, SALÇA VE ÇEŞİTLİ SOSLARIN ÜRETİMİ İÇİN KULLANILAN VAKUMLU PİŞİRME ÜNTESİDİR.

ÇİĞ SÜT SATIŞ OTOMATIÇİĞ SÜT SATIŞ OTOMATI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

+4 DERECEDE ÇİĞ SÜTÜN LİTRE BAZINDA SATIŞINI YAPMANIZ İÇİN TASARLANMIŞ VE ÜRETİLMİŞTİR.

PEYNİR SHRINKLEME MAKİNASIPEYNİR SHRINKLEME MAKİNASI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

AMBALAJLANMIŞ SERT PEYNİRLERİN AMBALAJ İÇERİSİNDE KALAN FAZLA HAVA VARSA , BU HAVAYI SICAK SUYUN İÇİNE DALDIRARAK ALAN VE ÇIKIŞINDA PAKET ÜZERİNDEKİ FAZLA SUYU SÜPÜREN BİR MAKİNADIR.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • ARMINOKS