Firma Adı İletişim Konum
ARMASAN AMBALAJ A.Ş.
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Karaağaç Mahallesi 10. Sok. No: 659510 / Kapaklı / TEKİRDAĞ / TÜRKİYE
İletişim: +90 282 758 3061
Web: https://www.armasan.com/
Salon: 7
Stant: 718C
Ürün Grupları
  • Plastik Ambalaj
  • Koruyucu AmbYalitim-Dolgu MalzYastiklamaNem Alici Urunler
  • Filmler ve Folyolar - Esnek Ambalaj Uretimi icin
  • Levha ve Rulolar - Plastik Ambalaj Uretimi icin
  • Fason Ambalajlama

1989 yılında İstanbul Bayrampaşa da üretim hayatına başlayan Armasan Ambalaj, daha sonra Beylikdüzü ve Kıraç ta üretimine büyüyerek devam etmiş ve 2015 yılında Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi içerisinde kendi tesisini alarak hedefleri doğrultusunda çalışmalarına burada devam etmektedir. Kurulduğu günden beri firmamız hedefleriyle ve gerçekleştirdikleriyle ülke ekonomisine ve istihdamına artarak katkı vermeye devam etmektedir. 40 üzeri ülkeye ihracat yaparak hem yurtiçi hem yurtdışı pazarda plastik ambalaj konusunda marka haline gelen Armasan; ambalaj, gıda, kozmetik, otomotiv, züccaciye, medikal, kırtasiye ve daha birçok sektöre hizmet vermeye devam etmektedir. 90 üzerinde çalışanıyla hizmet veren firmamız kuruluş ilkelerine sadık kalarak kaliteli ve zamanında üretim anlayışını benimsemiştir. Halihazırda bulunan makine parkuruyla PET tabaka ve rulo üretimi ve metalize kaplama, thermoform ürünler, katlamalı kutu, uv offset ve serigrafi baskı bölümleriyle geniş bir üretim yelpazesine sahiptir. Tam entegre bir tesis olarak faaliyet gösteren firmamız çalışanları, iş ortakları ve müşterileri için hijyenik ortamda, iş sağlığı ve güvenliği şartlarına tam uyarak çalışmakta ve bu doğrultuda BRC-I0P, ISO 22000, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, TKIB belgelerine sahip olarak hizmete devam etmektedir.

PET Rulo / LevhaPET FİLM ÜRETİMİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Aylık 2000 ton kurulu kapasite ile 50 mikrondan, 1 mm kalınlığına kadar, maksimum 1400 mm en ve çeşitli renk- lerde APET, RPET, GPET, GAGPET rulo ve tabaka ola- rak pet film üretimi yapılmaktadır. Bobin içleri 76 mm veya 152 mm olarak üretilebilir. PET film üretiminde coex (A-B-A), mono ve PE lamineli alternatifler mevcuttur. PET film orijinal hammadde dışında, istenilen oranlarda (%100 e kadar) recycle olarak üretilebilmektedir. Bunların yanı sıra bobinlerin metalize kaplama işlemi kendi bünyemizde ger- çekleştirilmektedir.

KATLAMALI KUTULAR & BASKIKATLAMALI KUTULAR & BASKI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

PET, PP, ve PVC hammaddelerden baskısız, uv ofset, serigraf, hologram ve/veya varak baskılı kutu üretimi, hotmelt tekniğiyle tam otomatik makinalarda yapılmaktadır. Kutularda dip kilit uygulaması da yapılabilmektedir. Pet film üretimi ve baskı dahil olmak üzere tüm operasyonlar kendi bünyemizde gerçekleşmektedir. Bu sayede ürünlere ait numune ve prova çalışmaları hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. 150 mikrondan 1 mm ye kadar farklı kalınlıklardaki PET, PVC, PP, PS tabakalara, uv ofset, serigraf, hologram ve/veya varak baskılar yapılmaktadır. UV Ofset baskılar 700 1000 mm ebat, 6 renk + lak parkurda yapılmaktadır.

VAKUMVAKUM
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

PET,PP, PS ve PVC hammaddeler thermoform yöntemi ile tam otoma- tik makinalarda şekillendirilerek çeşitli sektörlere hitap eden ürünler ortaya konmaktadır. Yeni ürünler için üç boyutlu tasarımlar hazırla- narak müşterilerimize sunulmaktadır. Ürünlere ait kalıplar ve metalize kaplama da dahil tüm operasyonlar kendi bünyemizde yapılmaktadır.

SIZDIRMAZ KAPLARSIZDIRMAZ KAPLAR
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kendinden kapaklı sızdırmaz taşıma kabı PET malzemeden üretilmiştir. Gıda ürünlerinin taşınması saklanması ve gıda sektöründe birçok alanda kullanılmaktadır. Kullanışlılık ve pratiklik anlamında bir çok avantaj sağlamaktadır.

VİYOLLER ve KAPAKLARVİYOLLER ve KAPAKLAR
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Viyoller özellikle süt ürünleri taşıma paketleme ürünleri olarak tasarlanmıştır. ARMASAN ın üretimini yaptığı % 100 R-PET film kullanılarak üretilen bu ürünler ana hedefimiz olan, çevresel sürdürebilirlik projemizi en yüksek oranda destekleyen ürünlerdir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • VUGAPACK