Firma Adı İletişim Konum
ARICI MAKİNA GIDA İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
DUDULLU OSB. İMES SAN. SİTESİ E BLK 501. SOK. NO: 3 / ÜMRANİYE / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 541 540 0095
Web: 
Salon: 10
Stant: 1011
Ürün Grupları
  • Plastik Ambalaj
  • Filmler ve Folyolar - Esnek Ambalaj Uretimi icin
  • Danismanlik Hizmetleri ve Egitim Kuruluslari
  • Paketleme Makineleri - Yatay Paketleme
  • Vakum Ambalajlama Makineleri

ARICI MAKİNA, BİR ARI MAKİNA MARKASIDIR. Avrupa Birliği yasalarına uyumluluk sürecinde çıkartılan ve 11 Ocak 2002 tarihinde yürürlüğe giren 4703 no lu kanunda, Avrupa Birliği nin 23 adet yeni yaklaşım direktifi yönetmelik adı ile yayınlanarak uygulamaya konulmuştur. Bu bağlamda kısım kısım çıkartılan çeşitli teknik yönetmelikler 2002 senesi içerisinde sırayla yürürlüğe konulmuştur. 01 Ocak 2003 itibariyle LVD ve EMC direktiflerinin kapsamında bulunan mamuller için CE işareti zorunlu hale gelmiştir. Bu doğrultuda Avrupa Birliğine entegrasyon sürecinde yapılması ve düzenlenmesi gereken tüm standartları çok kısa bir süre içerisinde hayata geçiren Arıcı Makina CE sertifikalı makinaları sayesinde tüm dünya pazarlarına CE direktiflerine uygun yüksek kaliteli ürünler sunmayı sürdürmektedir. Arıcı Makina üretmiş olduğu tüm makinelerin tamamını kendi mühendisleri tarafından projelendirilip, uzun AR-GE çalışmalarının sonucunda üretim sürecine geçmektedir. Et işleme makineleri nin yanı sıra, konusuyla ilgili kendisini ispat etmiş Avrupa markalarının Türkiye ve Ortadoğu temsilciğini yürüten Arıcı Makina, ürün yelpazesini en üst noktaya getirerek konuyla ilgili tüketici segmentinde tüm ihtiyaçları karşılayabilecek ürün gamına sahip olmayı bir ilke olarak kabul etmiştir. Arıcı Makina, et işleme ve entegre et tesislerinin ihtiyaç duyabileceği her türlü üretim ekipmanları konusunda tüketiciye çözüm sunabilmesi özelliği ile dünyanın sadece birkaç sayılı markası arasındadır. Bu özelliği ile haklı olarak da; Türkiye nin en büyük et işleme makinaları üreticisi konumundadır.

MANUEL TABAK KAPATMA MAKİNALARIMANUEL TABAK KAPATMA MAKİNALARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Et, şarküteri, sebze, meyve, yemek, kuruyemiş, baklava ve pastahane gibi ürünler için uygun fiyatlara max. paketleme çözümleri sunar Cliopack; temiz ve güzel paketleme anlamına gelir. Kumlanmış paslanmaz krom gövdeden oluşan tabak kapatma makinaları temelde 2 farklı kesim özelliğine sahiptir. Arkadan kesmeli bıçak sistemi kalıp değiştirme olanağı sağlarken; diğer kesim modeli, Cliosharper dört köşe kesim özelliğiyle silme kesim yapar.

OTOMATİK TABAK KAPATMA MAKİNALARIOTOMATİK TABAK KAPATMA MAKİNALARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Taze yada pişmiş gıda ürünlerini taze tutar. Bu amaca uygun özelliklere sahip gıda gazı kullanılabilir ve yüksek hassasiyetle ayarlanabilir. Taze veya pişmiş et ürünlerini, şarküteri ürünlerini, sebzeleri, meyveleri, hazır yemekleri, kuruyemişleri, ve unlu mamülleri paketlemek için uygundur.

VAKUM PAKETLEME MAKİNALARIVAKUM PAKETLEME MAKİNALARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Vakumlu paketleme makineleri, gıda, ilaç, su, kimya ve elektronik endüstrilerisinde kullanılır. Vakum paketleme makinaları, vakumlama, mühürleme, soğutma işlemlerini otomatik olarak yapma özelliğine sahiptir.

YARI OTOMATİK TABAK KAPATMA MAKİNALARIYARI OTOMATİK TABAK KAPATMA MAKİNALARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Taze yada pişmiş gıda ürünlerini taze tutar. Bu amaca uygun özelliklere sahip gıda gazı kullanılabilir ve yüksek hassasiyetle ayarlanabilir. Taze veya pişmiş et ürünlerini, şarküteri ürünlerini, sebzeleri, meyveleri, hazır yemekleri, kuruyemişleri, ve unlu mamülleri paketlemek için uygundur.

TEK KULLANIMLIK GIDA KAPLARITEK KULLANIMLIK GIDA KAPLARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tek kullanımlık hazır yemek kapları bugünlerde oldukça popüler; Bunun nedeni hem üreticilere hem de nihai tüketicilere önemli avantajlar sağlamasıdır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • ARI MAKİNA
  • ARICI MAKİNA
  • CLİOPACK