Firma Adı İletişim Konum
A.R.C. AMBALAJ MALZ. İMALAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Yedi Eylül Mah. 5562 sk. 1 Nolu Depo No:14 35860 / Torbalı / İZMİR / TÜRKİYE
İletişim: +90 232 853 2152
Web: www.arcambalaj.com.tr
Salon: 2A
Stant: 210E
Ürün Grupları

    Ürün Grubu Bulunmamaktadır

2006 yılının Ocak ayında, karton köşebent ve karton masura üretimine başlayan A.R.C. Ambalaj, iki ortak tarafından İzmir in Torbalı ilçesinde hikayesine başlamıştır. Uzun yıllara dayanan sektör tecrübesi, genç ve dinamik yapısı ile kısa sürede adını öncü firmalar arasına yazdıran A.R.C. , kuruluşunun ilk yıllarından itibaren yenilikçi çözümler üreten bir iş ortağı haline gelmiştir. 2018 yılında yeni fabrikasına taşınan A.R.C. yeni ve gelişmiş üretim teknolojileri ile beraber yıllık 20000 tonluk kapasitesiyle üretim hayatına devam etmektedir.

KARTON MASURAKARTON MASURA
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Sarılarak üretilen her üründe kullanılan karton masuralar, üretiminizin vazgeçilmez ve kritik bir ürünüdür. A.R.C. Ambalaj bir çok ölçüde ve mukavemetlerde masuralar üretebilir. İç çap 38 mm den 600 mm ye, kalınlık 17 mm ye ve boy olarak 6000mm ye kadar ürünler üretebilir. Yüksek joule değerlerindeki kağıtlar kullanılarak yüksek devirlerdeki , metrajlardaki veya ağır sarımlara dayanımlı yüksek mukavemetli masuralar üretilebilir. 4 renge kadar baskı yapılabilir. Zımparalı ve laklı masuralar üretilir. İstenmesi halinde çift taraflı bant uygulaması yapılabilir.

KARTON KÖŞEBENTKARTON KÖŞEBENT
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

A.R.C. Ambalaj değişik ölçülerde ve özelliklerde, ürünlerinizi korumak amaçlı köşebentler üretir. Kanat ölçüleri, kalınlık ve boy olarak istenen ebatlarda üretim yapabilir. 30x30 dan 100x100 mm kanat ölçüsü, 2-10 mm arası et kalınlığı ve 6000 mm ye kadar boyda karton köşebent üretir. 4 renge kadar baskı yapılır. Neme dayanıklı (opp film kaplı) karton köşebentler üretir. Çentikli (Yuvarlak sarım) köşebentler üretir.

MUKAVVAMUKAVVA
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Mukavva, bobin halindeki kağıtlar lamine edilip ebatlanarak üretilen bir üründür. Bir çok sektörde kullanılan bu üründe 0,8mm den 3,6 mm ye kadar, M2 gramajı 580 gr dan 2600 gr a kadar istenen ölçülere ebatlanır. Kutu yapımından, pasta altlığına, mobilya sektöründen seramik cam sektörüne kadar kullanımı mevcuttur.

SLIP SHEETSSLIP SHEETS
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Slip Sheetler , ahşap palet yerine geliştirilmiş, laminasyon mukavvadan üretilen alternatif bir üründür. Forkliftinize takılacak bir ataçman yardımıyla ürünlerinizin taşınmasında kullanılabilir. Euro palet ölçülerinde veya değişik ölçülerde üretim yapılabilir. Kalınlık 0,8mm den 1,5 mm ye kadar yapılabilir. Kulaklar iki tarafta veya dört tarafta olabilir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.