Firma Adı İletişim Konum
AKTAŞ PLASTİK AMBALAJ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Mermerciler Sanayi Sitesi 8. Cadde No: 14 / Beylikdüzü / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 879 1080
Web: https://www.aktasplastik.com
Salon: 4
Stant: 408C
Ürün Grupları
  • Plastik Ambalaj
  • Levha ve Rulolar - Plastik Ambalaj Uretimi icin
  • Baski Makine ve Teknolojileri

Plastik ambalaj sektöründe yüksek kalite ve geniş ürün yelpazesiyle 1990 yılında kurulan ve 2003 yılında şirketleşen Aktas Plastik 30 yılı aşkın deneyimin verdiği güçle gelişerek üretime ve ülke ekonomisine hizmete devam etmektedir. Yüksek kalite politikası, müşteri odaklı hizmeti, profesyonel kadrosuyla sektördeki yerini almıştır. Sürekli kendini yenileyen ve geliştiren Aktas Plastik, yöneticilerinin bilgi birikimlerini ve tecrübelerini de kullanarak 2012 yılında yeni bir büyüme hamlesiyle OC Plastik firmasını bünyesine katmıştır. Beylikdüzü Mermerciler Sanayi Sitesi 8.cad no14 İstanbul adresinde ve Tekirdağ/Çorlu da bulunan toplam 22.500 m2 lik alana sahip modern tesisi ve profesyonel ekibiyle üretimini sürdüren Aktas Plastik ürün çeşitlerine her geçen gün yenisini eklemektedir. 2019, 2021 ve 2023 yıllarında yapmış olduğu Ar-Ge çalışmaları sonucunda makine parkurunu güçlendirerek üretimini % 80 arttırmış ve arttırmaya devam etmektedir.

PET Bardak80Ø, 90Ø, 92Ø, 95Ø 170-500 cc arası PET Bardak ve Kapakları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

AKTAŞ, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına yönelik baskılı ve baskısız PET Bardak çeşitlerini sunmaktadır. Tüm plastik üretimi, sağlık ve güvenlik standartlarını karşılamanın yanı sıra maliyetleri azaltmak için fabrikanın deposunda tutulmaktadır. Ürünlerimiz uluslararası pazarlarda tanınırlık ve takdir kazanmıştır.

PET Açık ve Kapaklı ŞalelerPaketleme için kullanılan PET Şale grubu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Meyve ve sebzeleri paketlemek için mükemmel olan şeffaf plastik PET Şaleler, uygun maliyetli ve güvenli gıda paketleme çözümüdür. Şeffaf PET şale hafiftir, ürünün içinde mükemmel netlik sağlar ve kapaklı veya kapaksız olarak kullanılabilir. Şalelerimiz: Hafif Uygun maliyetli Geri dönüştürülebilir Yeniden kullanılabilir Benzersiz delikli havalandırma özelliği sayesinde, yeterli hava akışına izin vererek, paketlenmiş meyve veya sebzelerin raf ömrünü uzatır.

R-PET ViyollerÜrün paketlemede kullanılan viyol grubumuz
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Viyoller özellikle taze meyve ve sebzelerin paketlenmesi için tasarlanmıştır. Bu özenle hazırlanmış viyoller, R-PET filmler kullanılarak üretilir ve sadece taze ürünlere güvenlik sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda raf ömrünün uzatılmasına da yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. AKTAŞ, kendi ürettiği R-PET filmler ile çevre dostu levhalar üretebilmektedir.

Gıda KaplarıAçık ve Sızdırmaz Gıda Kapları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çeşitli ebat ve şekillerde yüksek kaliteli ürünlerimiz mevcuttur. Gıda kaplarımız, yüksek veya alçak kapaklı dikdörtgen, kare veya yuvarlak PET şeklinde gelir. Oval salata kapları, sızdırmaz sos kapları ve dondurma kapları satışlarımızda öne çıkan ürünlerimizdendir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.