Firma Adı İletişim Konum
ABY PLASTİK AMBALAJ VE ENERJİ SAN. TİC. A.Ş.
1. Organize Sanayi Bölgesi 83118 Nolu Cad. No: 6 Başpınar / Şehitkamil / GAZİANTEP / TÜRKİYE
İletişim: +903422112121
Web: https://kimpack.com.tr/
Salon: 8
Stant: 814C
Ürün Grupları

    Ürün Grubu Bulunmamaktadır

Yurt içi ve Globaldeki Birçok Şirketin Tedarikçisiyiz! Plastiğe hayat verme felsefesinden yola çıkarak faaliyetlerine devam eden Kimpack; sınai, tarım ve hizmet sektörlerine tedarikçi konumuyla öncülük etmektedir. Yıllık 280.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle Orta Doğu ve Avrupa nın en büyük tesislerinden birine sahip olan Kimpack yurt içi ve globaldeki pek çok şirketin en önemli tedarikçisidir. 2000 çalışanının da desteğiyle faaliyetlerini, yalnızca üretimi değil, üretim sonrası tüm hizmetleri de kusursuzluk anlayışı doğrultusunda sağlayacak şekilde organize etmiştir. Sektördeki gelişmeleri takip ederek yenilikçi anlayış doğrultusunda yüksek kaliteyi hedefleyen Kimpack, 80 ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla bir dünya markasıdır. Faaliyetlerini 150.000 m2 kapalı alanda sürdüren Kimpack, bulunduğu konumun verdiği sorumlulukla çalışmalarını özveri, istikrar ve kararlılıkla yürütmektedir.

Flexible AmbalajlarFlexible Ambalajlar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ambalaj sektörünün lider üreticisi Kimpack, 200 cm genişliğinde ve 10 renge kadarson teknoloji Flexo Baskı makineleri ile Kişisel Bakım Ürünleri, Hijyen Bileşenleri, Ev Temizlik Ürünleri, Kuru Gıdalar, Atıştırmalıklar, Makarna Ambalajları, Hazır Çorba ve Baharat Ambalajları, İçecek, Toz İçecek, Kahve ve Çay Ambalajları, Unlu Mamüller , Dondurulmuş Gıda, Evcil Hayvan Mama Ambalajları , Kedi Kumu Ambalajları, Shrink Filmler, Özel Laminasyonluk Filmler, Takviyeli Torba , Ekmek ve Tavuk Torbaları, Baskılı Strech Filmler, Kargo Torbaları, Market Poşetleri, Patlayıcı Ambalajları, Ağır Hizmet Torbaları, Tuz Ambalajları ve Şeker Ambalajları başlıkları altında her türlü talebi karşılayacak alt yapı ile hizmetlerini sürdürmektedir. Kimpack olarak gıda sektörüne verdiğimiz önem ve hijyen kalitemizin göstergesi olarak ISO 22000 sertifikasına sahip tesislerimizde üretim yapıyoruz.

Endüstri GrubuEndüstri Grubu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Endüstriyel esnek ambalaj grubu depolama ve taşıma ihtiyaçlarının en verimli şekilde karşılanmasını sağlamak için yüksek dayanım, taşıma kabiliyeti ve sektöre özgü özel spesifikasyonlar gerektirir. Shrink, streç, palet örtüsü ve taşıma torbaları gibi polietilen ürünlerin fiziksel özelliklerinin servis şartlarına uygunluğu ve yüksek hızda çalışan makinelerle uyumu sektör tarafından önemsenen temel parametrelerdir. Kimpack olarak, bu alana özgü üretim sistemleri ve makine parkuru ile sektör beklentilerini %100 karşılamaktayız. Ayrıca, beklenen servis şartlarının detaylı analizi ile ürün geliştirme çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bu sayede, belirlenen standart kalitede esnek ambalajlar sunabiliyoruz. Ayrıca, sektörün değişen ihtiyaçlarına ve taleplere hızlı bir şekilde cevap verebiliyoruz.

Tarım GrubuTarım Grubu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Katma değeri yüksek ürünler üreterek müşteri memnuniyetini artırmayı ilke edinen KIMPACK, tarım sektörü için de Dünya standartlarında ürünlerin altına imzasını atmaktadır. Sera örtüleri, Malç Sera Filmleri, Solarizasyon Örtüleri, ısı Perde Örtüleri, Sulama Hortumları, Fide ve Gübre Torbaları, Agrotekstil ürünler, tarım arazileri ve seralarda, üretim kalitesini artırmaya yönelik olarak tasarlanmış ve yüksek teknolojiyle üretilmiş mamüllerdir

Ambalaj GrubuAmbalaj Grubu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

KIMPACK, kendi markası altında piyasaya sunduğu ürünler ile tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir. Bu ürünler arasında buzdolabı, gıda, elbise, yorgan, sandviç, hamburger ve çöp poşetleri yer almaktadır. Kalite kontrol aşamalarından geçen ürünler, maksimum düzeyde tüketici ihtiyaçlarını karşılar. KIMPACK, çevre duyarlılığı yüksek bir üretici olarak, üzerine düşen bütün sorumlulukları hassasiyetle yerine getirmeyi ilke edinmiştir. KIMPACK, geri dönüşümünü yapan çevre dostu bir kuruluştur, günlük kapasite 100 ton. Ürettiği tüm plastik torbalar yok olabilen ve giysi, market ürünleri gibi birçok eşya taşımak için tasarlanmıştır, tekrar kullanım için ve çöp poşeti olarak birçok benzer kullanıma uygundur. Biyopolimerden (mısır nişastası, patates nişastası) üretilen taşıma torbaları sunuyoruz. Bu torbalar kompostlama yoluyla veya toprak gibi farklı ortamlarda biyolojik olarak tamamıyla çözünebilmektedir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.