Firma Adı İletişim Konum
ABY PLASTİK AMBALAJ VE ENERJİ SAN. TİC. A.Ş.
1. Organize Sanayi Bölgesi 83118 Nolu Cad. No: 6 Başpınar / Şehitkamil / GAZİANTEP / TÜRKİYE
İletişim: +90 342 211 2121
Web: https://kimpack.com.tr/
Salon: 2
Stant: 214C
Ürün Grupları
  • Esnek Ambalajlar
  • Filmler ve Folyolar - Esnek Ambalaj Uretimi icin

Yurt içi ve Globaldeki Birçok Şirketin Tedarikçisiyiz! Plastiğe hayat verme felsefesinden yola çıkarak faaliyetlerine devam eden Kimpack; sınai, tarım ve hizmet sektörlerine tedarikçi konumuyla öncülük etmektedir. Yıllık 280.000 tonun üzerinde ambalaj üretimiyle Orta Doğu ve Avrupa nın en büyük tesislerinden birine sahip olan Kimpack yurt içi ve globaldeki pek çok şirketin en önemli tedarikçisidir. 2000 çalışanının da desteğiyle faaliyetlerini, yalnızca üretimi değil, üretim sonrası tüm hizmetleri de kusursuzluk anlayışı doğrultusunda sağlayacak şekilde organize etmiştir. Sektördeki gelişmeleri takip ederek yenilikçi anlayış doğrultusunda yüksek kaliteyi hedefleyen Kimpack, 80 ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla bir dünya markasıdır. Faaliyetlerini 150.000 m2 kapalı alanda sürdüren Kimpack, bulunduğu konumun verdiği sorumlulukla çalışmalarını özveri, istikrar ve kararlılıkla yürütmektedir.

Market ÜrünlerMarket Ürünler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kimpack kendi markası altında piyasaya sunduğu buzdolabı, gıda, elbise, yorgan, sandviç, hamburger ve çöp poşetleri, titiz kalite kontrol aşamalarından geçerek tüketiciyle buluşan, onların ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılayarak hayatlarını kolaylaştırmayı hedefleyen ürünlerdir.

Shrink FilmShrink Film
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Shrink Filmler, ısıl büzülme ile ürünlerimizin en ekonomik ve emniyetli bir şekilde ambalajlanmasını ve sevkiyatını sağlar. Özellikle meşrubat, cam, seramik ve metal gibi endüstriyel ürünlerin kullanımında yaygındır. Shrink Film üzerine flexo baskı tekniği ile 8 renge kadar baskı yapılabilir.

Stretch FilmStretch Film
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürünleri sıcak, soğuk, yağış, toz ve kir gibi dış etkenlerden korur. Dış yüzeyi parlak ve kaygan olan ürün, toz ve kir tutmaz. Paletlerin birbirine yapışmasını önler. Saydam, hafif ve ekonomiktir, her türlü hava koşullarına dayanıklıdır. Her türlü ürünün paketlenmesinde kullanılabilir. Esnekliği sayesinde; sivri ve keskin köşelerden etkilenmez, ip veya çembere gereksinim duymaz, şişeli mamüllerin ambalajında emniyetli ve ekonomiktir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.