Firma Adı İletişim Konum
3A TUTKAL UYGULAMA TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Tuzla Kimya San. OSB Analitik Cad. No: 40 PK: 34953 / Tuzla / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 593 4232
Web: http://3-a.com.tr/
Salon: 12
Stant: 1211B
Ürün Grupları
  • TUTKAL UYGULAMA SİSTEMLERİ

3A Tutkal Uygulama Teknolojileri 3A Tutkal Uygulama Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak 2013 yılından beri Valco Melton firmasının Türkiye Genel Distribütörlüğünü yapmaktayız. 1952 yılında kurulup 2008 yılında Valco Melton adını alan firma, tutkal uygulamaları ve ekipmanlarında dünyanın lider tedarikçilerinden biri konumundadır. Valco Melton dünya çapında direkt satış ve distribütörlük olarak 76 ülkede hizmet vermektedir. Valco Melton olarak uzmanlık alanımız; oluklu mukavva, kartonlar, kitaplar, çantalar ve eczacılıkla ilgili ürünlerden; etiket, paketleme, zarf, kutu kapama, baskı, nonwoven, ahşap, otomotiv, ürün montajı, tekstil, yüzey kaplama, laminasyon ve çanta üretim endüstrileridir. Tutkal uygulama sistemleri kurulumu, teknik servisi, yedek parça tedariği ve spesifik uygulamalarda çözüm ortaklığı gibi konularda kendi markamız da olduğu gibi diğer markalara da teknik servis, bakım hizmeti sunarak müşterilerimize her alanda destek oluyoruz.

DİŞLİ POMPALI ÜNİTELERFlexMelt Serisi Üniteler & D4-e Serisi Üniteler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

FlexMelt Serisi Üniteler - 4, 8, 14, 30, 50 ve 100 litre seçenekleri - 8 adete kadar hortum ve kafa bağlantısı - Kullanımı kolay, gelişmiş Multi-Function Control - Her pompa kombinasyonunu destekler - Entegre gramaj kontrol D4-e Serisi Dişli Pompalı Üniteler - 4 Litre Tank Kapasitesi - Büyük, sağlam 1/4 beygir gücü motor - Saatte 27 Kg basma kapasiteli pompa - Teflon® kaplanmış tank - Endüstri standardı hortum ve kafalarla uyumlu

PİSTON POMPALI ÜNİTELEREC Serisi Üniteler & NC Serisi Üniteler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

EC Serisi Üniteler - 4, 8 ve 14 litre seçenekleri - Yüksek performans ve çok fonksiyonlu uygulama çözümleri - Kullanım ve programlama kolaylığı sağlayan LCD Panel - 7 gün / 3 vardiya programlanabilir - Elektronik bileşenlere erişimi kolaylaştıran kapak NC Serisi Üniteler - 4, 8 ve 16 litre seçenekleri - Kullanımı kolay tasarım - 6 adete kadar hortum ve kafa bağlantısı - PID kontrol sistem ile doğru ve kontrollü ısıtma - Endüstri standartları ile uyumlu

HOTMELT UYGULAMA KAFALARIHOTMELT UYGULAMA KAFALARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

EcoStitch MX Valfler ve Elektrikli Uygulama Kafaları - Çok yüksek hızlarda çalışmaya uygun - Hızlı atımlarda dakikada 15.000 açma-kapamaya kadar ulaşır - Çalışma koşullarına bağlı olarak kullanım ömrü 2milyar cycledan fazladır - Paketleme, Kutu Kapama, Sift-Proof Paketleme ve Slot uygulamaları da dahil olmak üzere birçok farklı sektörde kullanılır - EcoStitch Yiyecek ve İçecek paketleme sektöründe tutkal kullanımını %75 e kadar düşürüp, hızlı ROI (YG) ve süreç iyileştirme açısından tercih edilir MS Serisi Uygulama Kafaları - 100% uyumlu yedek parça - Optimum verimlilik sağlayan yüksek performans - Dayanıklı tasarım - Pnömatik ve mekanik açma kapama sistemi MK Serisi Uygulama Kafaları - Kurulum ve bakım için minimal alan yeterli - Temiz uygulama sağlayan keskin cut-off - Kolay kurulum ve modüler tasarım - Suya dayanıklı - Endüstri standartları ile %100 uyumlu yedek parça ve bağlantı MZ Serisi Uygulama Kafaları - MZ Aplikatör standart parçaları sistem gereksinimlerinize 100% uyumludur. - Sprey uygulamalar için ideal ve ekonomik çözümdür - MZ Serisi Sprey Aplikatörler çok çeşitli nonwoven ve paketleme endüstrilerinin helezon sprey uy-gulama ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Flexcoat Serisi Uygulama Kafaları - Sürekli ya da kesik kesik uygulama için kolayca ayarlanabilir - Yeni, ayarlanabilir nozul iki yönde de laminasyona olanak sağlayan etkin ve düşük maliyetli çözüm sunar. MITO Serisi Uygulama Kafaları - İstikrarlı tutkal çıkışı sağlayan Servo Motor - MI III Modüller tüm makine hızlarında net hotmelt uygulama ve keskin cut-off için tasarlanmıştır.

HOTMELT EL TABANCALARI & HORTUMLARHOTMELT EL TABANCALARI & HORTUMLAR
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hotmelt El Tabancaları - Kolay uygulama tipi değişimi - 1.500.000 atım dayanıklılık garantisi - 100% uyumlu yedek parça - Alttan veya üstten hortum bağlantı seçeneği Sıcak Tutkal Uygulama Hortumları - Endüstri standartlarıyla uyumlu - Esnek - Bütün uygulama çeşitleri için kullanılabilir - İzolasyon özelliğini arttıran çok katmanlı yapı - Geniş çap aralığı ve hortum uzunluğu (Ø6, Ø8, Ø13, Ø16, Ø20mm ve 26 mt. uzunluğa kadar)

VALCO MELTON SLUSPAIN
Adres: Pol Ind Comarca I CG D34 31160 Orkoien NAVARRA SPAINTelefon: 34 948 32 15 85web: http://adisticaret.com/

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.