Fuarlarda Temassız Dönem Başlıyor

Ekonominin ve ticaretin nabzını tutan fuarlarımız da yeni normal döneme hazır. Dijital çözümler ve uygulamalarla hibrit formunda zenginleştirdiğimiz fuarlarımız tüm paydaşlarımıza temassız fuarcılık deneyimi yaşatmaya hazır.

Avrasya Ambalaj Fuarı ile bir adım önde olun!

Avrasya’nın en büyük ve en kapsamlı ambalaj endüstrisi etkinliği olmaya devam eden Avrasya Ambalaj İstanbul 26. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı, 20-23 Ekim 2021 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul’da gerçekleştirilecek.

26. Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı

26. Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı

Fuar, 64 binin üzerinde ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.

25’inci Avrasya Ambalaj İstanbul Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı, 23 - 26 Ekim 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Ambalaj Tasarımcıları Avrasya Ambalaj Fuarı’nda!

Ambalaj Tasarımcıları Fuaye 2'de sizi bekliyor!

Uluslararası Alım Heyeti Programı ile Yeni İhracat Pazarlarının Kapıları Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı’nda Açılacak!

23-26 Ekim 2019 tarihlerinde 25. yılını kutlayacak olan Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi – İstanbul’da gerçekleşecek. 
Fuar, 2019 yılında Alım Heyeti Programı kapsamında; 1.000’den fazla alım heyeti profesyonelinin de içinde bulunduğu 100’ü aşkın ülkeden 60.000 ziyaretçiye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Avrasya Ambalaj İstanbul 2018 Fuarı’nda Rekor Yabancı Ziyaretçi

Avrasya Ambalaj İstanbul 2018 Fuarı’nda Rekor Yabancı Ziyaretçi

Her yıl ambalaj sektörünün önemli markalarını ve sektör profesyonellerini bir araya getirmeye devam eden, gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin çözüm arayışları için bölgenin önemli buluşma noktası Avrasya Ambalaj İstanbul Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı, 31 Ekim – 3 Kasım tarihleri arasında 24’üncü kez TÜYAP İstanbul’da gerçekleştirildi. Fuarda, 115 ülkeden 8.101’i yurt dışından, 58.518 sektör profesyoneli 4 gün boyunca; Türkiye’den Belçika’ya, Çin’den Fransa’ya, Almanya’dan İtalya’ya, Katar’dan Hollanda’ya 44 ülkeden katılımcı firma ve firma temsilciliği ile buluşma imkanı buldu. 

23 - 26 Ekim'de Buluşalım!

23 - 26 Ekim 2019 tarihleri arasında ambalaj ürünlerinden ambalaj makinelerine, gıda işleme ekipmanlarından ambalaj baskı teknolojilerine kadar tüm ihtiyaçlara yönelik çözümlerin bir arada sergileneceği Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı, bu yıl 25. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. 

REED TÜYAP Fuarcılık, rakamları katlamaya devam ediyor

Her yıl düzenlediği fuarlarla adından söz ettirmeyi başaran REED TÜYAP Fuarcılık’ın Genel Müdürü Ali Muharremoğlu, fuarlara katılım sayısının her yıl bir önceki yıla oranla katlanarak arttığını ve yurt dışı katılımlarının bölgede yaşanan genel durumdan etkilenmediğini dile getirdi. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Avrasya Ambalaj, Ağaç İşleme Makinesi ve Intermob fuarlarında rekor katılıma ulaştıklarının altını çizen Muharremoğlu, katılımcıların fuarlardan çok memnun ayrıldıklarını açıkladı.