MyTüyap Mobil Uygulama


FUARDA ARADIĞINI BULMANIN EN KOLAY YOLU!


Gerçek zamanlı iç mekan yönlendirme sistemi, detaylı katılımcı araması, etkinlik takvimi ve elektronik yaka kartı gibi özellikler ile benzersiz ve zahmetsiz bir fuar deneyimi için MyTüyap uygulamasını hemen indirin.

Özellikler ;

Gerçek Zamanlı İç Mekan Yönlendirme Sistemi:

MyTüyap fuar alanındaki yerinizi tespit ederek, gitmek istediğiniz yere en uygun rotayı oluşturur. Standını bulmak istediğiniz katılımcının adını yazın ya da katılımcıları ürün kategorilerine göre filtreleyerek sonuçlar arasından seçin, MyTüyap bulunduğunuz yerden seçtiğiniz standa giden en uygun rotayı oluşturup sizi yönlendirsin. Aynı otomobil kullanırken, GPS navigasyon sistemlerinin sizi yönlendirdiği gibi… Standlar dışında, restoran, lavabo ve diğer önemli konumlar için de yol tarifi alabilirsiniz.

Katılımcılar ve Ürünler:

MyTüyap, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, İstanbul’daki güncel ve gelecek fuarların katılımcı, ürün, yerleşim planı ve etkinlik planı gibi bilgilerine erişim sunar. On binlerce katılımcı, ürün detayı MyTüyap ile parmaklarınızın ucunda.

Fuar Hakkında Bilgi:

Fuarın ziyarete açık olduğu saatler, yeri, ulaşım alternatifleri, ücretsiz servis saatleri, websitesi, kapsamı, ziyaretçi ve katılımcı profili gibi bilgilere “Bilgi” bölümünden ulaşabilirsiniz. “Etkinlikler” bölümünde ise fuar süresince düzenlenecek etkinlik takvimine ve etkinlik ile ilgili tüm bilgilere göz atabilirsiniz.

Tüyap – Dünya Ticaretinin Buluşma Noktası

http://www.tuyap.com.tr
 
* Bazı fuarlarda giriş ücreti ödenmesi gerekebilir veya özel davetli listesi dışında ziyarete kapalı olabilir.
 
HEMEN İNDİRİN