Firma Adı İletişim Konum
PACKON BASIM AMBALAJ MATBAACILIK SAN. TİC. A.Ş.
Ramazanoğlu Mah. Şeyma Sk. 10/1 / 34906 Pendik / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 595 144 4
Web: www.packonbasim.com, www.patrolofset.com
Salon: 5
Stant: 521B
Ürün Grupları
  • Kağıt-Karton Ambalaj, Oluklu Mukavva

Karton ve oluklu mukavva, asetat pencere gibi hammaddelerden oluşan, gıda, otomotiv, kozmetik, elektrik, elektronik, medikal, kırtasiye, inşaat, endüstriyel ürünler ve sektörlerine yönelik her türlü ambalajı, siparişe yönelik özel tasarım ile üreten, 24 yıllık uluslararası ve entegre ambalaj üreticisi şirketiz. Aldi, Tesco, Waitrose, Lidl, MS, Mondelez (Milka, Toblerone), Godiva, PG gibi bir çok Uluslararası marka ve zincir mağazalar için değişik kutular, ambalajlar tasarlıyor, üretiyor ve Avrupa ve Amerika da 21 ülkeye ihraç ediyoruz. Kalite, fiyat ve teslim süresi avantajlarımız nedeniyle, bazı büyük Avrupalı matbaalar ve ambalaj üreticileri bile bazı işlerini bize yaptırmayı tercih etmektedirler. BRC, ISO, SEDEX, FOGRA, FSC kalite belgelerimiz , 16.000 m2 kapalı alanda, 250 uzman personelimiz ve oluklu mukavva üretim hattı, pek çok ofset, masterflex baskı, laminasyon, otomatik kesme, katlama, yapıştırma, varak makinelerimiz sayesinde tam entegre bir ambalaj üretim tesisiyiz. Packon ile çalışmanız için 9 neden; 1- DENEYİM Uluslararası ünlü markalara (Mondelez, ALDI, TESCO, Morrison s, Waitrose, LIDL, MS, vb.) ambalaj üretiminde 25 yıllık deneyim 2- FİYAT Avrupalı ve Çinli meslektaşlarımızdan daha ucuza, rekabetçi fiyatlarımız ve ödeme koşullarımızla 21 Avrupa ülkesine ihracat yapıyoruz. 3- KISA ÜRETİM SÜRESİ Üretim süresini 6 iş gününe indirdik. 250 uzman personelimiz ve yaş ortalaması 2 olan son teknoloji makinelerimizin verimliliği sayesinde çok kısa sürede üretim yapıyor ve 1 palet deneme siparişini bile kabul ediyoruz. 4- ENTEGRASYON Oluklu mukavva üretim hattımızın 3 adet büyük ebatlı litho ofset yazıcı ve 150x165 cm Masterflexo baskı makinalarımız ile tam entegre bir üretici haline geldik. Tesislerimizde tüm üretim süreçleri yapılmaktadır. 5- GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ PET asetat pencereli, SRP (Rafa Hazır Ambalaj), FSDU stantlar, dış kutular, taslamalı kutular ile altın gümüş varak, gofre kabartma, Spot UV, soft touch lak ve diğer son baskı teknolojileri ile özelleştirilmiş lüks kutuları geliştiriyor ve üretiyoruz. 6- KALİTE Sertifikaları BRC Global (Grade. AA), ISO 9001, ISO 22000, FOGRA, FSC, SEDEX sertifikalarımızla üretim ve hizmet kalitemizi sürdürmekteyiz. 7- LOJİSTİK Uçak, kamyon, gemi ve kombine (multimodal) nakliye alternatifleri ile siparişlerinizi en kısa sürede ve en düşük maliyetle dünyanın her yerindeki deponuza kadar (DAP) teslim ediyoruz. Gümrükleme de lojistik ortaklarımız tarafından yapılmaktadır. Gerektiğinde yurtiçi ve yurtdışı depolarımızda müşterilerimize JIT (Just In Time), Consignee Sales hizmeti vermekteyiz. 8- GARANTİ Ürünlerinizin kalitesi garantilidir. Herhangi bir geçerli şikayet halinde, aynı gün harekete geçer ve yenisiyle değiştiririz. 9- ÜCRETSİZ DESTEK Özel ambalaj geliştirme, grafik ve numune desteğini ücretsiz olarak sağlıyoruz.

GIDA, ÇİKOLATA, ŞEKERLEME, İÇECEK AMBALAJLARIGIDA, ÇİKOLATA, ŞEKERLEME, İÇECEK AMBALAJLARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Gıda ile direkt veya endirekt temas edecek karton ambalajları üretebilme yetki ve kapasitesine sahip olup, bitkisel kökenli, kokusuz, alerjen olmayan mürekkep ve koruyucular kullanmaktayız. Gıda ambalajlarında ISEGA , FSC, PEFC, Biopackaging sertifikalı kartonlar kullanmaktayız. Aldi, Tesco, Lidl, Waitrose, Morrison s gibi gibi uluslararası market zincirlerine her yıl çok prestijli, lüx ambalaj serileri geliştiriyor ve üretiyoruz. Markanızın değerini yansıtan karton ve/ veya oluklu mukavvadan mamul birincil ve ikincil (SRP raf kolisi tezgah üstü teşhir standı) ambalajları üretiyoruz.

ALKOLLÜ VE ALKOLSÜZ İÇECEK AMBALAJLARIALKOLLÜ VE ALKOLSÜZ İÇECEK AMBALAJLARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Alkollü ve alkolsüz içecek grupları için ürünleri en iyi şekilde gösterecek ve koruyacak karton ve/ veya oluklu mukavvadan mamul ambalajlarınızı üretiyoruz . Ürünlerinizin yüksek kalitesini vurgulamak için ambalajlara çok özel baskı teknikleri uyguluyoruz.

OTOMOTİV VE ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER AMBALAJLARIOTOMOTİV VE ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER AMBALAJLARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Otomotiv sektöründe kullanılan 100 gramlık cam sileceğinden, 50 kiloluk kamyon debriyajına kadar çeşitli ürünlere özel karton ve/ veya oluklu mukavvadan mamul ambalajlarınızı üretiyoruz. Avrupa daki otomotiv ve endüstriyel ürünler üreticilerine kendi ülkelerinde hazır stok depolama JIT (Just In Time) ve Consignee ( Kullandığın Zaman Öde) gibi çözümlerimizle ihracat yapıyoruz.

TIBBİ AMBALAJLARTIBBİ AMBALAJLAR
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Medikal sektörü için ilaç kutusu, yüz maskesi kutusu, eldiven kutusu gibi ürünler ve bunların kalitesini yansıtan karton ve/ veya oluklu mukavvadan mamul birincil ve ikincil (SRP raf kolisi tezgah üstü teşhir standı) ambalajları üretiyoruz.

KİŞİSEL BAKIM VE KOZMETİK AMBALAJLARIKİŞİSEL BAKIM VE KOZMETİK AMBALAJLARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tüketicinin dikkatini çekerek satın almasını sağlayacak, yüksek kalitenizi yansıtacak kozmetik ambalajlarını geliştiriyor ce üretiyoruz. Çok özel modern baskı teknikleri ve görülmemiş kutu dizaynları ile tüketiciyi şaşırtıyor, şımartıyoruz. Tüketici davranışlarını biliyor, sizin markanızın seçilmesi için en güzel birincil ve ikincil (SRP raf kolisi tezgah üstü teşhir standı) karton ve/ veya oluklu mukavvadan mamul ambalajlarınızı üretiyoruz.

ELEKTRİK VE ELEKTRONİK ÜRÜNLER AMBALAJLARIELEKTRİK VE ELEKTRONİK ÜRÜNLER AMBALAJLARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Birçok modern baskı, kesim, laminasyon tekniklerini uygulayarak, ürüne değer katan karton ve/ veya oluklu mukavvadan mamul ambalajlarınızı kaliteli ambalajlar üretiyoruz. Tüketici davranışlarını biliyor, sizin markanızın seçilmesi için en güzel birincil ve ikincil (SRP raf kolisi tezgah üstü teşhir standı) karton ve/ veya oluklu mukavvadan mamul ambalajlarınızı üretiyoruz.

KIRTASİYE OYUNCAK AMBALAJLARIKIRTASİYE OYUNCAK AMBALAJLARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hem çocuklarımızın sağlığını hem de ürünlerinizi koruyoruz. Kullandığımız mürekkep, vernik gibi malzemeleri bitkisel kaynaklı, allerjen olmayan, kokusuz olarak seçiyoruz. Tüketici davranışlarını biliyor, sizin markanızın seçilmesi için en güzel birincil ve ikincil (SRP raf kolisi tezgah üstü teşhir standı) karton ve/ veya oluklu mukavvadan mamul ambalajlarınızı üretiyoruz.

MUTFAK, BANYO, İNŞAAT GEREÇLERİ AMBALAJLARIMUTFAK, BANYO GEREÇLERİ AMBALAJLARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hem ürününüzü koruyacak, hem de tüketicileri cezbedecek karton ve/ veya oluklu mukavvadan mamul ambalajlarınızı geliştiriyor ve üretiyoruz.

TEZGAH ÜSTÜ STANDLARI, MARKET RAF STANDLARI, AYAKLI STANDLARTEZGAH ÜSTÜ STANDLARI, MARKET RAF STANDLARI, AYAKLI STANDLAR
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Milka, Toblerone, First, Disney gibi pek çok uluslararası markaların tezgah üstü standlar ve market teşhir raf kolilerini gururla üretiyor ve ihraç ediyoruz.

TASLAMALI SERT MUKAVVA KUTULARTASLAMALI SERT MUKAVVA KUTULAR
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yerli ve uluslararası gıda, kozmetik markaları için sert mukavvadan taslamalı, altın, gümüş varaklı, mıknatıslı kapaklı veya diğer modellerde lüks ambalajlar üretiyor ve ihraç ediyoruz.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.