Firma Adı İletişim Konum
ANKUTSAN ANTALYA KUTU SAN. OLUKLU MUKAVVA KAĞIT TİC. A.Ş.
Antalya Organize Sanayi Bölgesi 2. Kısım 22. Cadde No:6 07190 / DÖŞEMEALTI / ANTALYA / TÜRKİYE
İletişim: +90 531 261 9560
Web: www.ankutsan.com
Salon: 6
Stant: 612B
Ürün Grupları
  • Kağıt-Karton Ambalaj, Oluklu Mukavva
  • Koruyucu Ambalaj, Yalıtım Malzemeleri, Yastıklama, Dolgu Malzemesi ve Nem Alıcı Ürünler
  • Separatörler, İstif Kayma Engelleyicileri
  • Levha ve Rulolar - Kağıt-Karton-Oluklu Ambalaj Üretimi için
  • Ambalaj Tasarımcıları

Oluklu mukavva sektöründe faaliyet gösteren ve 2002 yılında yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan Ankutsan; Antalya, Mersin, Ankara, Adana ve Tekirdağ Çerkezköy olmak üzere toplam 239.000 m2 alan üzerinde beş üretim tesisi ile faaliyet göstermektedir. Türkiye nin önde gelen üreticilerinden olan Ankutsan yıllık 60.000 ton Kağıt ve 357.000 ton Oluklu Mukavva Levha ve Kutu üretmektedir. 1000 in üzerinde çalışanı bulunan ve her zaman ileri teknoloji ile üretim yapmayı hedefleyen Ankutsan, 2017 yılında kurulan AR-GE Merkezi ile Bilim ve Teknoloji Bakanlığı onaylı sektördeki ilk Ar-Ge Merkezi olma unvanını elinde bulundurmaktadır. Ankutsan, dinamik yapısı, sürdürülebilir kalite anlayışı ve yenilikçi misyonuyla tüm sektörlerin kutu ihtiyaçlarına yönelik nitelikli çözümler sunarken inovatif ekipleriyle müşterilerinin ürün gamlarına en uygun kutuları, özel baskı hizmetlerini de içeren tekniklerle üretmektedir. Türkiye nin 500 büyük sanayi kuruluşu arasında yer alan Ankutsan ülkemizin dört bir yanında Endüstri 4.0 yaklaşımında kurduğu tesisleriyle, ileri teknoloji entegre üretim yöntemleri ile ülkemizin oluklu mukavva sektöründe en hızlı büyüyen şirketidir. Türkiye de en çok ihracat yapan ilk 1000 firma arasında yer alan Ankutsan, başta Amerika ve Avrupa olmak üzere 5 kıtada 60 dan fazla ülkeye ihracat yaparken, Türkiye de ihracat konusunda oluklu mukavva sektörünün açık ara lider üreticisidir. Kaliteli ürün yelpazesi ve tecrübeli saha ekipleri ile farklı pazarların ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap verebilmektedir. İhracatta, içinde bulunduğu her pazarda uzun vadeli ortaklıklar yaratma hedefi ile ilerleyen Ankutsan, sahip olduğu yüksek teknik uzmanlık sayesinde ürünlerini uluslararası pazarların özel ihtiyaçlarına göre adapte edebilmektedir. Ankutsan, asla değişmeyecek olan kaliteli üretim anlayışı, tüketiciye verdiği yüksek değer, müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımı ile Oluklu Mukavva sektöründe lider kuruluş olma misyonuyla yoluna devam etmektedir. Kendi tüketiminin tamamını üreten, sürdürülebilir kaynak sürdürülebilir gelecek temelinde büyüyen iş modeliyle, tüm insanlığın toplam faydası için, her gün daha az tüketip daha fazla doğal kaynağımızı koruyarak hayatın her alanında dokunduğu, içinde olanı koruyan, değer katan kutular için, yenilenmeye, gelişmeye, üretmeye devam etmektedir.

Yaş Sebze ve Meyve Kutusu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Oluklu mukavvadan ürettiğimiz taze sebze meyve kutuları tedarik zinciri boyunca ürünlerinize etkin koruma sağlar, gözenekli yapısı sayesinde mikroorganizmaların yüzey faaliyetini absorbe eder ve raf ömrünü uzatır. Emekle üretilen yaş meyve ve sebzeleri, lojistik ve depolama sürecinde korumak için en iyi ambalajı üreterek müşterimize sunmayı hedefliyoruz, bu sebeple meyve ve sebze üreticilerinin lojistik ihtiyaçlarına uygun malzemeyi belirliyor, kutu dizayn ediyor, baskı tasarım hizmeti ile müşteri markasını ön plana çıkarıyoruz. Müşterimizle birlikte gelişerek beraber büyüme stratejisi ile yaş sebze meyve için uzak mesafeye dayanıklı ürün gruplarımızı pazara sunmaktayız. Makine katlamalı, elle kurmalı, köşe takozlu modeller sayesinde yaş sebze meyveler rahatlıkla teşhir edilebildiği gibi ayrıca ürünlerin taşınması ve korunmasında da kolaylık sağlamaktadır. Nanoteknolojik kaplanmış kutularımız ile suya dayanıklılık geliştirilmiştir, böylece yaş sebze ve meyvelerin raf ömrü uzamaktadır.

Pizza Kutuları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Paket servis ve restoranlarda kullanım için ideal ölçü ve farklı modellerde, zengin baskı seçenekleriyle her çeşit pizza kutusu üretimi yapmaktayız. Pizza, ambalaja nem ve yağ bıraktığı için özel bir ambalajlama gerektirir. Bu ihtiyacı karşılayacak kâğıtlar kullanarak ürettiğimiz pizza kutuları nemlenme ve yağın kutularda yarattığı olumsuz etkiyi engellemek için ideal bir çözüm sunmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı yenilikçi ürün tasarımlarımız ile pizza kutusu portföyümüzü genişletmek üzere sürekli çalışıyoruz. Yaratıcı grafik tasarım çalışmaları ile özelleştirilen pizza kutularımızı uygun kâğıtlar ile beyaz ve kahverengi olarak üretebilmekteyiz. Pizza kutularına logolarınız, markalarınız ve pazarlama mesajlarınızla özel baskı yöntemleri ile uygulanabilir. Birincil ambalajlarda gıda ile temasa uygun malzemeler ile gıda güvenliğine uygun üretim sağlamaktayız.

Et Tavuk Kutuları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Et, tavuk gibi üretim sonrası lojistik sürecince soğuk zincirde taşınması gereken gıda ürünlerinin depolama şartlarını göz önünde bulundurarak en doğru malzeme ve tasarım seçimleri ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Soğuk veya dondurulmuş ürünlerin depolanması, taşınması süresince korunması önemlidir. Et tavuk üreticisi olan müşterilerimizin ihtiyaç duydukları oluklu mukavva kutuları, hizmetlerine sunuyoruz.

Rafa Hazır Gıda Kutuları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Rafa hazır sunum ambalajları markaların müşterileri ile iletişim kurabileceği ve satın almaya teşvik edebileceği önemli bir reklam alanı oluşturmaktadır. Ambalajlar, aynı zamanda satın alma seçimlerini de doğrudan etkileyebilmektedir. Perakende sektörü gibi yoğun rekabetin yaşandığı bir alanda rafa hazır sunum ambalajlarınızın dikkat çekerken aynı zamanda rafa gelene kadar geçen süreçte ürün korunmalı ve zarar görmemelidir. Yenilikçi ve etkili grafik tasarımlarımız ile perakende sektöründe marka bilinirliğinizi artırabilir ve müşterilerinizi satın almaya teşvik edebilirsiniz.

Viyoller Seperatörler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Birden fazla ürünün bir arada ambalajlandığı veya taşınan ürünün hassas olduğu durumlarda viyol ve seperatörlere ihtiyaç duyulmaktadır. Taşınan ürün bir şişe de olabilir, bir makine ya da otomotiv parçası da, hatta bir elma bile olabilir. Her çeşit ürün için ihtiyacınıza uygun ambalaj çözümleri sunmaktayız. Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda, takviye ve seperatör parçalar için de ihtiyaca özgü tasarımlar geliştirerek üretim sağlamaktayız.

E - Ticaret Kutuları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Dünyada hızla büyümekte olan e-ticaret sektörüne yenilikçi ve fonksiyonel ürünler sunmaktayız. Tasarladığımız e-ticaret kutuları ile ürünlerinizi korumanın yanı sıra markanız için katma değer yaratma hedefi ile çalışıyoruz. Taşıdığımız ürünü koruyan ve müşterilerinize sorunsuz bir teslimat sağlayacak mukavemeti belirliyoruz, ayrıca kâğıt kombinasyonları, sevkiyat süreciniz ve maliyetlerinizi en uygun seviyede tutacak çözümler sunuyoruz.

Stant ve Sunum Kutuları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Markanızı ve ürününüzün vermek istediği mesajı müşterilerinize yansıtmanın en iyi yollarından biri size özel tasarlanan stant ve sergileme kutularıdır. Ürün satış stantları ile kendi konsept alanınızda, raf dışında özel bir satış alanı yaratarak dikkatleri markanıza çekebilirsiniz. Ayrıca perakende satış noktasında herhangi bir yere yerleştirilebiliyor olması ve hareket avantajı markanızı her koşuldaki perakende alanında bulunabilmesini sağlamaktadır.

Fide Kutuları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

İlk yatırımını Akdeniz bölgesinde yapmış bir firma olarak fide üreticilerinin ihtiyaçlarını biliyor ve müşteriye uygun ürünü belirleyip üretebiliyoruz. Fidenin üretimi kadar lojistik sürecinde korunmasının da önemli olduğunun farkındayız. Bu sebeple fide üreticilerinin lojistik ihtiyaçlarına uygun malzemeyi belirliyor, kutu dizayn ediyor, baskı tasarım hizmeti ile müşteri markasını ön plana çıkarıyoruz. Emekle üretilen fidelerin, lojistik ve depolama sürecinde korumak için en iyi ambalajı üretip müşterimize sunmayı hedef biliyoruz. Nanoteknolojik kaplanmış ürün ile suya dayanıklı çeşitlerimizle tüm fide, tohum ve çiçek ambalaj ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel üretim ve baskı hizmetlerini içeren ambalaj çözümlerini sunmaktayız. Müşterimizle birlikte gelişerek beraber büyüme stratejisi ile uzak mesafeye dayanıklı ürün gruplarımızı pazara sunmaktayız.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • ANKUTSAN ANTALYA KUTU SANAYİ OLUKLU MUKAVVA KAĞIT VE TİCARET A.Ş.
  • ANKUTSAN PACKAGİNG INC.