Firma Adı İletişim Konum
A DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.
Prof. Dr. Aziz Ergin Cad. No: 74/A / Zeytinburnu / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 416 8123
Web: http://adisticaret.com/
Salon: 2
Stant: 208B
Ürün Grupları
  • Etiket Baski Makineleri
  • RFID Sistemleri
  • Barkod Yazicilari ve Okuyuculari
  • Etiketleme Makineleri
  • Otomasyon Sistemleri

Cab barkod yazıcıları ve applikatörleri Türkiye temsilcisi.

Cab Hermes QBaskı ve uygulama sistemleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Etiketlerin basılması ve üretim hatlarında otomatik olarak uygulanması.

SQUIX SerisiEndüstriyel uygulamalar için esnek yazıcılar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çok çeşitli uygulamalarda kullanım içindir. Sürekli olarak kolay ve sezgisel kullanıma ve ayrıca yüksek güvenilirliğe odaklanılarak geliştirilmiştir. Baskı mekaniği ve kasa, yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır ve şekil ve işlev açısından mükemmel bir uyum içindedir. Çok sayıda çevre birimi ve yazılım, müşteriye özel çözümler sağlar. İster bağımsız, ister bir PC ye bağlı, isterse bir ağda çalıştırılsın, dayanıklı yazıcılar her zaman zirveye ulaşır. Güçlü bir işlemci, yazdırma işlerinin hızla yapılmasını ve etiketlerin hemen sağlanmasını sağlar.

WICON AplikatörEtiketleme Makineleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tek teller, şeritler, kablolar, hortumlar, borular veya yuvarlak çubuklar gibi 2 mm ila 16 mm çapındaki silindirik öğeler, sarmalı aplikatör ile etiketlenebilir. Etiketler üzerindeki veri blokları, şeffaf laminat ile çevresel etkilerden kalıcı olarak korunur. Yatay olarak eklenen öğeler, panelleri merkezleyerek ayarlanır. Öğeler, bir durdurma kullanılarak bir etiket marjından 25 mm ila 100 mm (1 ila 4 ) uzaklıkta hizalanabilir. Baskı ve paketleme için döngü süresi, sarım sayısına bağlı olarak 1,8 - 6 saniyedir. İşlem, bir ayak pedalı, bir veri veya I/O arayüzü tarafından tetiklenen bir öğe takılır takılmaz başlar. Bir etiket yazdırılır ve ardından aplikatör tarafından alınır. Sarma kafası, öğenin çapını tanımlar. Bir etiketin boyutu, bir etiketin etrafına kaç kez sarılacağını belirler. Öğeleri yerleştirmek veya çıkarmak için yuva, işleme sırasında bir parmak koruyucusu ile kapatılır. Yalnızca üretici tarafından sağlanan etrafı saran etiketler, uygun uygulamaları garanti eder. Ürün yüzeyleri temiz ve yağlayıcılardan arındırılmış olmalıdır. Aplikatörün döndürülmesi, etiket rulolarının veya şeritlerinin kolayca değiştirilmesini sağlar. Etiket sıkışması gibi düzeltilmesi gereken hata durumlarında servis kapağının açılması ambalaj kafasına erişim sağlar.

SQUIX 4.3 TD / 4.3 PTDSola hizalanmış malzeme kılavuzlu termal doğrudan yazıcılar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Mekanik tasarım, elektronik ve yazılım SQUIX serisine uygundur . 1Piston Daha uzun bir yazıcı kafası hizmet ömrü için, pistonların basınç kuvveti azaltılır. Standart ile karşılaştırıldığında, pistonlar siyahtır. Termal doğrudan yazıcı SQUIX 4.3/300PTD, dahili olarak bir sarıcı sağlayan soyma cihazı

SQUIX UHF RFIDRFID etiketlerinin yazılması ve yazdırılmasıyla ilgili süreçlerde en yüksek güvenilirlik
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

UHF RFID seçeneklerini entegre eden SQUIX etiket yazıcıları, RFID etiketlerinin yazılması ve yazdırılmasıyla ilgili süreçlerde en yüksek endüstriyel güvenilirliği sağlar. Her biri belirli bir RFID etiketi sınıfı için optimize edilmiş seçenekler olarak üç UHF RFID modülü sağlanır: ortak RFID etiketleri, metal üzeri RFID etiketleri ve mini RFID etiketleri Bir UHF RFID seçeneği, halihazırda çok çeşitli RFID etiketleri için uygundur. Ayrıca kabin, özelleştirilmiş çözümlerin geliştirilmesini ve kalifikasyonunu destekler. Kapsamlı çevre birimi ve mükemmel programlanabilirlik, uygulamalara dayalı çözümler için SQUIX UHF RFID etiket yazıcılarını daha da nitelendiriyor. Kabin, RFID teknolojisinin yanı sıra OPC UA ve WebDAV gibi en yeni iletişim arayüzlerini destekleyerek bir yazıcının karmaşık lojistik sistemlere entegre edilmesini sağlar.

Minghui Machine coCHINA
Adres: Add No209 Lianxing Industry District Street Jinhu Ruian Zhejiang CHINATelefon: 8657765666005web: http://www.cn-mh.cn/
Huzhou Siny Label Material CoLtd Technical by SINGOOCHINA
Adres: Fenghuang Bridge Linghu Huzhou Zhejiang CHINATelefon: 865723353288web: 
cab Produkttechnik GmbH Co KGGERMANY
Adres: Wilhelm-Schickard-Str 1476131 Karlsruhe GERMANYTelefon: 49 72 16626444web: https://www.cab.de

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.