AVRASYA AMBALAJ İSTANBUL HYBRID+

BUSINESS CONNECT İLE SÜRDÜRÜLEBİLİR İŞ BAĞLANTILARI

Fiziksel fuarın avantajları dijital dünyanın olanakları ile birleşiyor!

Avrasya Ambalaj İstanbul Hybrid+‘in sunduğu dijital çözümlerle katılımcı firmalarımız ve ziyaretçilerimiz online iş ağı platformumuz Business Connect Programı üzerinden sanal ortamda bir araya gelecek, görüşme ayarlayabilecek ve iletişimlerini buradan sürdürebilecek. Bu sayede sanal ortamda da yeni iş bağlantıları kurabilecek ve yeni ortaklıklar başlatabilecekler. Bu online hizmet sayesinde katılımcılarımız potansiyel müşterilerinin ve yeni iş ortaklarının sadece bir tık uzağında olacak. 
 
Business Connect Programı kapsamında düzenlenecek olan “Networking Haftası – Etkinlikler Serisi” ile katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz yeni iş bağlantıları kurma fırsatı bulacaklar.
 
Networking Haftası – Etkinlikler Serisi’nde yer alan konular;
 
Ambalaj baskı, oluklu mukavva – kağıt – karton ambalaj üretim ve konverting teknolojileri konusunda faaliyet gösteren katılımcılarımız ve bu konularda satın alma gerçekleştirecek veya distribütörlük arayan ziyaretçilerimiz için bulunmaz bir fırsat olan Baskı & Konverting etkinliği.

Gıda ve içecek sektörlerinden oluşan yurt içinden ve yurt dışından alıcıların; ambalaj ürünleri, ambalaj makineleri, gıda işleme / paketleme makineleri grubundan firmaları bulabilecekleri “Gıda ve İçecek” etkinliği. Bu etkinlikte, alım yapmak veya distribütör olmak isteyen profesyoneller, gıda ve içecek sektörüne hizmet veren katılımcılarımızla buluşabilecekler. 

Gıda ve içecek dışındaki tüm sektörleri kapsayan “Endüstriyel ve Tüketici Ürünleri” etkinliğinde ise, ambalaj ürünleri, ambalajlama makineleri / otomasyon konularında alım yapmak veya distribütör olmak isteyen yurt içinden ve yurt dışından ziyaretçiler, konusunda uzman katılımcılarımızla buluşabilecekler.
 
Fuarla eş zamanlı olarak 20 – 23 Ekim 2021 tarihlerinde katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz hem fiziksel olarak fuarda hem de online platform üzerinden karşılıklı görüşebilecekler. Fuardan sonra katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz, 24 Ekim – 17 Aralık 2021 tarihleri arasında online iş bağlantıları kurmaya devam edebilecekler
 
Business Connect Programı, Avrasya Ambalaj İstanbul Hybrid+ kapsamında sunulan bir online iş ağı platformudur. Katılımcılar ve ziyaretçiler hem fuar alanındaki toplantılarını hem de online toplantılarını bu platform üzerinden kolayca ayarlayabilirler. Business Connect Programı sayesinde potansiyel iş ortaklarınız sadece bir tık uzağınızda.
 
Business Connect Programı neler sunuyor?
Fuar başlamadan önce katılımcılar ve ziyaretçiler karşılıklı olarak birbirlerinin online profillerini görüntüleyebiliyor.
Katılımcılar ve ziyaretçiler fuar alanında ve dijital platformda yapacakları toplantılar için istek gönderebiliyor.
Ziyaretçiler, dijital platform üzerinden ilgilendikleri ürünleri ve hizmetleri kolayca filtreleyip, doğru ürüne ve firma yetkilisine ulaşabiliyor.
Ziyaretçiler ve katılımcılar birebir görüntülü görüşme yapabiliyor.
 
Networking Haftası – Etkinlikler Serisi
20-24 Eylül 2021
 
Baskı & Konverting 
Dijital dünyanın sunduğu iş bağlantısı fırsatlarını online platformda yakalayın!
 
Online
Ambalaj baskı teknolojileri
Oluklu mukavva-kağıt-karton ambalaj üretim teknolojileri
Konverting teknolojileri
Online iş ağı platformumuz Business Connect Programı üzerinden yeni iş ortaklarınıza kolayca ulaşabilirsiniz. 
 
Gıda ve İçecek 
Dijital dünyanın sunduğu iş bağlantısı fırsatlarını online platformda yakalayın!
 
Online
Gıda ve içecek ürünlerine yönelik ambalaj ürünleri ve ambalaj makineleri
Gıda ve içecek ürünlerine yönelik gıda işleme / paketleme makineleri, içecek dolum makine ve ekipmanları
 
Online iş ağı platformumuz Business Connect Programı üzerinden yeni iş ortaklarınıza kolayca ulaşın. 
 
Endüstriyel ve Tüketici Ürünleri* (*Gıda ve içecek dışı tüm sektörler)
Dijital dünyanın sunduğu iş bağlantısı fırsatlarını online platformda yakalayın!
 
Online
Endüstriyel ve tüketici ürünlerine* yönelik ambalaj ürünleri, ambalajlama makineleri ve otomasyon (*gıda ve içecek dışı tüm sektörler)
Online iş ağı platformumuz Business Connect Programı üzerinden yeni iş ortaklarınıza kolayca ulaşın. 
 
20-23 Ekim 2021
Fiziksel Fuar ile eş zamanlı Online İş Bağlantıları
 
Ziyaretçilerimiz ve katılımcılarımız yeni iş bağlantılarını bu platformda buluyor! Fiziksel fuarda satın alma yetkisi olan profesyonellerle buluşurken aynı zamanda yakın ve uzak coğrafyalardan fiziksel fuara gelememiş ziyaretçilerle online platform üzerinden toplantılarınızı gerçekleştirebilir, firmanız hakkında bilgilendirme yapabilir ve ürün demolarınızı gösterebilirsiniz.
 
Fuar alanında bulunamasanız bile Türkiye ve dünya genelinden kayıt yaptırmış ziyaretçilere ulaşabileceksiniz.
Katılımcı portalındaki profilinizi doldurarak ürünlerinizle ilgilenen ziyaretçilere ulaşabilirsiniz.
Katılımcı hesabınızı kullanarak her nerede olursanız olun ziyaretçiler ile görüşmelerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.
Kayıt yaptırmış ziyaretçileri inceleyebilir ve sizin için en uygun olanlara toplantı isteği gönderebilirsiniz.
Firmanızla ilgilenen ziyaretçiler de size toplantı isteği gönderebilecek.
Online etkinlik başlamadan önce toplantılarınızı ayarlayabileceksiniz.
Firmanız ile ilgili tanıtıcı içerikleri sunabilecek ve potansiyel alıcılarınızı bu online platform üzerinden bilgilendirebileceksiniz.
 
24 Ekim – 17 Aralık 2021
Online İş Bağlantıları
 
Kuracağınız iş bağlantıları artık sadece fuar günleriyle sınırlı değil. Fuardan sonraki sekiz hafta boyunca da potansiyel müşterilerinizle ve iş ortaklarınızla iletişiminizi sürdürebilir ve bu süre zarfında yeni müşterilere de Business Connect Programı üzerinden ulaşabilirsiniz.

FİRMA ÖNERİLERİ

E-Posta ile firma önerileri alın
Aradığınız ürün ve hizmetleri sunan katılımcı firmalarımızı e-posta ile size öneriyoruz.

ONLINE TOPLANTI

Fuardan önce online toplantı programınızı oluşturun
Katılımcı ve ziyaretçilerin karşılıklı olarak ilgi alanlarına göre birbirlerine ulaşabildikleri akıllı eşleştirme sistemi ile online toplantılar çok daha kolay.
 

ONLINE KATILIMCI KATALOĞU

Katılımcı listesine online ulaşabilirsiniz
Ziyaretçiler, katılımcı firmaların listesine ve  firmaların online ürün kataloglarına, iletişim bilgilerine Avrasya Ambalaj İstanbul web sitesi ve mobil uygulama üzerinden kolayca ulaşabilecekler. 

ONLINE ÜRÜN KATALOĞU

Katılımcı firmaların online ürün kataloğunu fuardan önce mutlaka inceleyin
Katılımcı firmaların ürünlerini dijital platform üzerinden online olarak ziyaretçilere fuardan önce, fuar sırasında ve sonrasında da sunma imkanı sağlar. 

ONLINE YUVARLAK MASA TOPLANTILARI

Grup olarak online toplantılarınızı gerçekleştirin
Katılımcı firmalar,  fuar ziyaretçileri ile fuar süresince iletişimde kalacak ve yuvarlak masa toplantılarını fuarda fiziksel olarak bulunmasalar bile gerçekleştirebilecek.

MOBİL UYGULAMA

FUAR İLE İLGİLİ TÜM İŞLEMLERİNİZ ELİNİZİN ALTINDA
Katılımcı listesinden favorilerinize, görüşme planından fuar etkinliklerine kadar her şey avucunuzun içindeki mobil uygulamamızda yer alıyor.

FUAR ALANINDA TOPLANTILAR

YÜZ YÜZE TOPLANTI İMKANI
Business Connect Programı üzerinden katılımcı firmalar ziyaretçiler ile, ziyaretçiler de katılımcı firmalar ile fuar başlamadan önce katılımcı firmanın fuar alanındaki standında bire bir yapacakları toplantıları ayarlaması mümkün.

OFİSİNİZİN KONFORUNDA FUAR DENEYİMİ

ONLINE ZİYARETÇİLERİ OFİSİNİZDEN TAKİP EDİN
Fiziksel fuardaki stantlarında bizzat bulunamayan katılımcı firmanın yetkilileri Business Connect Programı'nda kayıtlı olan online ziyaretçileri görebilecek ve onlarla iletişime geçebilecek.

FUAR ETKİNLİKLERİNİ TAKİP EDİN

FUARDAKİ HİÇBİR ETKİNLİĞİ KAÇIRMAYIN
Fuar süresince gerçekleşen tüm konferans ve panelleri hem fiziksel fuarda izleme hem de bu etkinliklere uzaktan erişme imkanı mevcut.