KoronaVirüs (2019-nCoV) Bilgilendirmesi

İstanbul, 19.02.2020
 
Değerli Katılımcılar ve Ziyaretçiler;
2020 yılı için planlanan tüm fuarlar T.C. resmi makamlarınca aksi tavsiye edilmediği sürece öngörüldüğü tarihlerde gerçekleştirilecektir. Belirtmek isteriz ki katılımcılarımızın, ziyaretçilerimizin, çalışanlarımızın ve tüm iş ortaklarımızın sağlığı her zaman önceliğimizdir.

ReedTüyap Fuarcılık olarak Dünya Sağlık Örgütü (WHO)  ve T.C. Sağlık Bakanlığı’nın tüm yönlendirmelerine uyuyor; katılımcılarımızı ve ziyaretçilerimizi açıklanan yönergeler doğrultusunda kişisel önlemlerini almaları konusunda uyarıyoruz.

Fuar alanlarımızda sizin alacağınız kişisel hijyen önlemlerini aşağıdaki uygulamalar ile destekliyoruz.  
  • Özellikle eller ile sık dokunulan yüzeyler, kapı kolları, bataryalar, tırabzanlar, tuvalet ve lavabo temizliğine bu dönemde ekstra özen gösteriyoruz.  Genel kullanım için dezenfektan ve dezenfeksiyon malzemeleri temin ediyoruz.
  • Tüm personele standart kişisel koruyucu önlemler konusunda farkındalık eğitimi veriyoruz. ör. kişisel hijyen, sanitasyon / dezenfeksiyon ürünlerinin kullanım sıklığı, vb.
  • Genel alanlara kullanımınız için hijyen istasyonları kuruyoruz.
 
Türk resmi makamlarınca seyahat engeline dair alınan aksi bir karar olmadığı sürece, fuarlarımıza katılmak / ziyaret etmek isteyen ve seyahat kısıtlamasından etkilenmeyen katılımcı ve ziyaretçilerimizi fuarlarımızda ağırlayacağız.

ReedTüyap Fuarcılık  olarak konu ile ilgili gelişmeleri yakından takip ediyoruz.  Gelişmelere paralel güncel aksiyon planımızı paylaşıyor olacağız.  

Daha fazla bilgi için yerel veya ulusal makamlardan gelen güncellemeleri lütfen https://www.who.int/  ve https://www.saglik.gov.tr/  adresinden takip ediniz.

Saygılarımızla,
 
 
 
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN