HABERLER

Ambalaj 2017

Avrasya Ambalaj Fuarı,
2017 için hazırlıklarına devam ediyor

Ambalaj ürünlerinden ambalaj makinelerine, gıda işleme ekipmanlarından ambalaj baskı teknolojilerine kadar bu alandaki tüm ihtiyaçlara yönelik çözümlerin bir arada sergileneceği Avrasya Ambalaj Fuarı, bu yıl 23. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. 25-28 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek olan fuar; 40 ülkeden 1150 katılımcı ve 95 ülkeden 58.000 ziyaretçiye ev sahipliği yapacak.

Türkiye’nin ihracattaki lokomotif sektörlerinden ambalaj sanayi, büyümesine hız kesmeden devam ediyor. Küresel pazarlardaki gücünü artırmak, yeni ülkelere açılmak isteyen Türkiye’nin önde gelen ambalaj şirketleri, gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin çözüm arayışları ve yatırımları için bölgesinin en çok tercih edilen ticari buluşma noktası olan Avrasya Ambalaj Fuarı’nda 23. kez bir araya gelmek için gün sayıyor.

Türkiye ambalaj sektörünün kalitesi, hızı, fiyatı ve lojistik konumu nedeniyle Avrupa pazarından önemli bir pay aldığının farkındalığıyla REED TÜYAP Fuarcılık ve Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) işbirliğinde düzenlenen ve sektörün diğer dernekleri Ambalaj Makinecileri Derneği (AMD), Esnek Ambalaj Sanayicileri Derneği (FASD), Etiket Sanayicileri Derneği (ESD), Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği (KASAD), Metal Ambalaj Sanayicileri Derneği (MASD), Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği (OMÜD) ve Sert Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği’nin (SEPA) desteğini almaktadır. Avrasya Ambalaj Fuarı; 2016 yılında 37 ülkeden 1.114 katılımcı firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla gerçekleşmişti.

Sektör profesyonelleri 2017 için gün sayıyor

110 bin metrekarelik kapalı alanda ambalaj sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getiren fuar, 2017 yılında Almanya, Bulgaristan, Cezayir, Fransa, Irak, İngiltere, İran, İsrail, İtalya, Libya, Makedonya, Tunus ve Yunanistan başta olmak üzere 95 ülkeden ziyaretçi ağırlamayı hedefliyor. Ayrıca 2017 fuarının yurt dışı çalışmaları kapsamında Fas ve Nijerya, konuk ülke seçildi. Bu ülkelerden gelecek olan sektör profesyonellerini ağırlayacak olan fuar kapsamında alım heyeti olarak da Balkanlar, Ortadoğu, Afrika ve Kafkasya’dan gelecek olan sektör temsilcileri bekleniyor.

Avrasya Ambalaj Fuarı, özel bölümleriyle büyümeye devam ediyor

Baskının ambalajdaki öneminin artması ve fark yaratan yatırımların tüketicilere daha çok hitap etmesi için kurulan Ambalaj Baskı Teknolojileri Oluklu Mukavva – Kağıt – Karton Ambalaj Üretim Teknolojileri Özel Bölümü Printpack; fuar kapsamında katılımcıları ve ziyaretçileri bir araya getiren en önemli platform olarak göze çarpıyor. Ayrıca Drinktech Eurasia İçecek ve Sıvı Gıda Teknolojileri Özel Bölümü de fuar ziyaretçileri tarafından merakla bekleniyor. Drinktech Eurasia kapsamında, içecek ve sıvı gıda, dolum, içecek, paketleme, sterilizasyon ve içecek makine ve ekipman üreticisi katılımcılar, içecek ve sıvı gıda sektöründen hedef ziyaretçileri ile buluşma fırsatı yakalayacak.

Avrasya Ambalaj Fuarı ile eş zamanlı gerçekleşen Food-Tech Eurasia, Uluslararası Gıda ve İçecek Teknolojileri Fuarı kapsamında ise; Sweettech, Çikolata, Şekerleme, Bisküvi, Kuruyemiş ve Pastacılık Teknolojileri Makine ve Ekipmanları Özel Bölümü, Dairytech Süt ve Süt Ürünleri Teknolojileri Özel Bölümü, Cold Chain Soğuk Zincir, Depolama Sistemleri, Soğutma, Havalandırma ve Lojistik Özel Bölümü, katılımcıların ve ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Öte yandan 2017 yılında ilk defa ziyaretçileriyle buluşacak olan Food Safety Gıda Güvenliği, Hijyen ve Kalite Kontrol Teknolojileri Özel Bölümü ise heyecanla bekleniyor.

25-28 Ekim 2017 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşecek Avrasya Ambalaj Fuarı hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için http://packagingfair.com/" websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ambalaj ürünlerinden ambalaj makinelerine, gida isleme ekipmanlarindan ambalaj baski teknolojilerine kadar bu alandaki tüm ihtiyaçlara yönelik çözümlerin bir arada sergilenecegi Avrasya Ambalaj Fuari, bu yil 23. kez kapilarini açmaya hazirlaniyor. 25-28 Ekim 2017 tarihleri arasinda gerçeklesecek olan fuar; 40 ülkeden 1150 katilimci ve 95 ülkeden 58.000 ziyaretçiye ev sahipligi yapacak.

Türkiye’nin ihracattaki lokomotif sektörlerinden ambalaj sanayi, büyümesine hiz kesmeden devam ediyor. Küresel pazarlardaki gücünü artirmak, yeni ülkelere açilmak isteyen Türkiye’nin önde gelen ambalaj sirketleri, gida ve gida disi tüm endüstrilerin çözüm arayislari ve yatirimlari için bölgesinin en çok tercih edilen ticari bulusma noktasi olan Avrasya Ambalaj Fuari’nda 23. kez bir araya gelmek için gün sayiyor.

Türkiye ambalaj sektörünün kalitesi, hizi, fiyati ve lojistik konumu nedeniyle Avrupa pazarindan önemli bir pay aldiginin farkindaligiyla REED TÜYAP Fuarcilik ve Ambalaj Sanayicileri Dernegi (ASD) isbirliginde düzenlenen ve sektörün diger dernekleri Ambalaj Makinecileri Dernegi (AMD), Esnek Ambalaj Sanayicileri Dernegi (FASD), Etiket Sanayicileri Dernegi (ESD), Karton Ambalaj Sanayicileri Dernegi (KASAD), Metal Ambalaj Sanayicileri Dernegi (MASD), Oluklu Mukavva Sanayicileri Dernegi (OMÜD) ve Sert Plastik Ambalaj Sanayicileri Dernegi’nin (SEPA) destegini almaktadir. Avrasya Ambalaj Fuari; 2016 yilinda 37 ülkeden 1.114 katilimci firma ve firma temsilciliginin katilimiyla gerçeklesmisti.

Sektör profesyonelleri 2017 için gün sayiyor

110 bin metrekarelik kapali alanda ambalaj sektörünün tüm paydaslarini bir araya getiren fuar, 2017 yilinda Almanya, Bulgaristan, Cezayir, Fransa, Irak, Ingiltere, Iran, Israil, Italya, Libya, Makedonya, Tunus ve Yunanistan basta olmak üzere 95 ülkeden ziyaretçi agirlamayi hedefliyor. Ayrica 2017 fuarinin yurt disi çalismalari kapsaminda Fas ve Nijerya, konuk ülke seçildi. Bu ülkelerden gelecek olan sektör profesyonellerini agirlayacak olan fuar kapsaminda alim heyeti olarak da Balkanlar, Ortadogu, Afrika ve Kafkasya’dan gelecek olan sektör temsilcileri bekleniyor.

Avrasya Ambalaj Fuari, özel bölümleriyle büyümeye devam ediyor

Baskinin ambalajdaki öneminin artmasi ve fark yaratan yatirimlarin tüketicilere daha çok hitap etmesi için kurulan Ambalaj Baski Teknolojileri Oluklu Mukavva – Kagit – Karton Ambalaj Üretim Teknolojileri Özel Bölümü Printpack; fuar kapsaminda katilimcilari ve ziyaretçileri bir araya getiren en önemli platform olarak göze çarpiyor. Ayrica Drinktech Eurasia Içecek ve Sivi Gida Teknolojileri Özel Bölümü de fuar ziyaretçileri tarafindan merakla bekleniyor. Drinktech Eurasia kapsaminda, içecek ve sivi gida, dolum, içecek, paketleme, sterilizasyon ve içecek makine ve ekipman üreticisi katilimcilar, içecek ve sivi gida sektöründen hedef ziyaretçileri ile bulusma firsati yakalayacak.

Avrasya Ambalaj Fuari ile es zamanli gerçeklesen Food-Tech Eurasia, Uluslararasi Gida ve Içecek Teknolojileri Fuari kapsaminda ise; Sweettech, Çikolata, Sekerleme, Bisküvi, Kuruyemis ve Pastacilik Teknolojileri Makine ve Ekipmanlari Özel Bölümü, Dairytech Süt ve Süt Ürünleri Teknolojileri Özel Bölümü, Cold Chain Soguk Zincir, Depolama Sistemleri, Sogutma, Havalandirma ve Lojistik Özel Bölümü, katilimcilarin ve ziyaretçilerin yogun ilgisiyle karsilasiyor. Öte yandan 2017 yilinda ilk defa ziyaretçileriyle bulusacak olan Food Safety Gida Güvenligi, Hijyen ve Kalite Kontrol Teknolojileri Özel Bölümü ise heyecanla bekleniyor.

25-28 Ekim 2017 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde gerçeklesecek Avrasya Ambalaj Fuari hakkinda daha detayli bilgiye sahip olmak için http://packagingfair.com/" websitesini ziyaret edebilirsiniz.

- .postcontent end -->